Проєкт порядку денного засідання Комітету 28.10.2021

Опубліковано 28 жовтня 2021 року о 09:09

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «LEO II.–VV9 GmbH» (м. Мюнхен, Німеччина) на придбання частки у статутному капіталі компанії, що буде створена відповідно до законодавства Німеччини (компанія «NewCo Germany»), що забезпечує перевищення
50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, строком на 2 (два) роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компаніям «LEO II.–VV9 GmbH» (м. Мюнхен, Німеччина) та «Schaeffler Technologies AG & Co. KG» (м. Герцогенаурах, Німеччина) на узгоджені дії, що будуть здійснені у вигляді реалізації положень про утримання від переманювання працівників, строком на 3 (три) роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволів на набуття компанією «Canada Pension Plan Investment Board» (м. Торонто, Канада) спільного [з афілійованими особами компанії «BC Partners LLP» (м. Лондон, Сполучене Королівство)]: 

контролю над компанією «CTEC JV S.à r.l.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург);

контролю над компанією «CeramTec Topco GmbH» (м. Плохінген, Німеччина).

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу на опосередковане придбання компанією «PTT Global Chemical Public Company Limited» (м. Бангкок, Таїланд) [через компанію «PTTGC International (Netherlands) B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] акцій компанії «Allnex Holding GmbH» (м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу акціонерному товариству «Концерн Галнафтогаз» (смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл.) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ЛАН-ОІЛ» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 (матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу компанії «SMART HOLDING (CYPRUS) LTD» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (м. Харків, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

7. Про результати розгляду справи № 145-26.13/63-21 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції товариством з обмеженою відповідальністю «ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ» і товариством з обмеженою відповідальністю «Укр Дор Світло», передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів відкритих торгів.

8. Про результати розгляду справи № 143-26.13/23-20 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ «ФОРМА» і ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД», передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів відкритих торгів.

ІІІ. Розгляд рекомендаційних роз’яснень Комітету у формі щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

9. Про надання рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій приватного акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат» положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», з використання оформлення упаковки продукції «Молочна суміш згущена 8,5% жиру з цукром та вітаміном D» згідно доданого до заяви макету.

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

10. Про розгляд справи № 500-26.15/19-21-ДД про державну допомогу Управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради у формі поточних та капітальних трансфертів КП «Тернопільелектротранс» на компенсаційні виплати за пільговий проїзд електричним та автомобільним транспортом окремим категоріям громадян, виплату заробітної плати, електроенергії та придбання транспортних засобів, капітальний ремонт рухомого складу, тролейбусних ліній.

11. Про результати розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/1-20-ДД за участі ПрАТ «Філіп Морріс Україна» щодо скасування рішенням ДФС від 22.03.2019 № 13787/6/99-99-11-01-04-25 податкових повідомлень-рішень Головного управління ДФС у Харківській області від 14.06.2016 № 0000201412, № 0000211412, № 0000221412, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 № 946-р про підписання Мирової угоди між компаніями групи Філіп Морріс та державою Україна.

(матеріали з обмеженим доступом)


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux