Проєкт порядку денного засідання Комітету 26.08.2021

Опубліковано 25 серпня 2021 року о 19:49


10:00


І. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

1. Про результати розгляду справи № 143-26.13/100-20 про порушення ТОВ «КІЛІВЕНТ» і ТОВ «БЦ СЕРВІС» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

ІІ. Розгляд рекомендацій про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

2. Про надання Державному підприємству «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

3. Про надання приватному акціонерному товариству «Київстар» рекомендацій у справі № 127-26.4/74-19 з метою вжиття заходів для усунення наслідків порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

ІІІ. Розгляд різних питань.

4. Про результати виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України про припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції СУІП у формі ТОВ «Сперко Україна» від 11.03.2021 № 5-рк; ТОВ «Аббот Україана» від 11.03.2021 № 6-рк; ТОВ «Універсальне агентство «Про-фарма» від 11.03.2021 № 7-рк.

5. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про припинення Центру комплексних досліджень з питань антимонопольної політики».

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

6. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Річного звіту про надання державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні за 2020 рік».

V. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

7. Про надання дозволів:

компанії «RAG-Stiftung» на придбання акцій компанії «H2UB GmbH», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

компанії «RAG-Stiftung» разом з компанією «Open Grid Europe GmbH» (м. Ессен, Німеччина) на набуття контролю над компанією «H2UB GmbH».

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про надання дозволу ТОВ «САЛТІВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ» (м. Харків) на придбання об’єкта комерційної нерухомості, що знаходиться за адресою: вул. Якутська, будинок 8, м. Київ та належить ТОВ «ДАВЛАТ УКРАЇНА» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

9. Про надання дозволу компанії «ЗЕНТІВА, К. С.» (Zentiva, k.s.) (м. Прага, Чеська Республіка) на придбання активів компанії «САНОФІ С. А.» (SANOFI S.A.) (м. Париж, Франція), які забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з реалізації, дистрибуції та маркетингу лікарських засобів.

(матеріали з обмеженим доступом)

10. Про надання дозволу компанії «STADA Arzneimittel AG» (м. Бад-Фільбель, Німеччина) на придбання активів, що складають портфель брендів споживчих товарів для здоров’я, у компанії «SANOFI» (м. Париж, Франція).

(матеріали з обмеженим доступом)

11. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на концентрацію у вигляді приєднання компанії «Dairy JV (CIS) Holdings (Cyprus) Limited» (м. Нікосія, Республіка Кіпр) до компанії «Produits Laitiers Frais Est Europe» (м. Париж, Франція).

(матеріали з обмеженим доступом)

12. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на узгоджені дії у вигляді створення ТОВ «СХІДБУДТРАНСГАЗ» (м. Харків) та приватним підприємством «БУДГАРАНТ-7» (м. Харків) КОНСОРЦІУМУ «ВЕСТБУДГАЗ» (м. Харків).

(матеріали з обмеженим доступом)

13. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на концентрацію у вигляді реорганізації (припинення) діяльності державного підприємства «Завод «Електроважмаш» (м. Харків).

(матеріали з обмеженим доступом)

14. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на узгоджені дії у вигляді створення ТОВ «Росдорстрой» (м. Одеса) і ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» (м. Бровари, Київська обл.) консорціуму «РДС-МО112» (м. Бровари, Київська обл.).

(матеріали з обмеженим доступом)

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux