Проєкт порядку денного засідання Комітету 24.06.2021

Опубліковано 24 червня 2021 року о 08:05

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «SOPASON HOLDINGS LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі та ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «Dealbeta Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на набуття контролю над компанією «Avroretail Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання положень обмежувальних зобов’язань, що містяться у розділі 17 Акціонерного договору, укладеного між компанією «Dealbeta Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр), фізичними особами – громадянами України  та компанією «Avroretail Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр), строком на 5 (п’ять) років.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу ТОВ «Делікат Ритейл» (м. Черкаси) на набуття часток у статутному капіталі ТОВ «Асоціація регіональних мереж» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу ТОВ «Новус Україна» (м. Київ) на набуття часток у статутному капіталі ТОВ «Асоціація регіональних мереж» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу компанії «Mayr-Melnhof Cartonboard International GmbH» (м. Відень, Австрія) на придбання акцій компанії «Kotkamills Group Oyj» (м. Котка, Фінляндія), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу компаніям «Mayr-Melnhof Cartonboard International GmbH» (м. Відень, Австрія) та «MB Equity Fund IV Ky» (м. Гельсінкі, Фінляндія) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про відмову від конкуренції та відмову від переманювання працівників, строком на 3 (три) роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про надання дозволів компанії «Société pour le Financement de l’Industrie Laitière SAS» (м. Париж, Франція) на придбання: 

акцій компанії «Royal Bel Leerdammer B.V.» (м. Шонревурд, Нідерланди), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

акцій компанії «Bel Italia S.p.A.» (м. Мілан, Італія), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

акцій компанії «Bel Deutschland GmbH»  (м. Грасбрунн, Німеччина), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

акцій приватного акціонерного товариства «Бель Шостка Україна» (м. Шостка, Сумська область, Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

9. Про надання дозволу компаніям «Société pour le Financement de l’Industrie Laitière SAS» (м. Париж, Франція) та «Société Industrielle Commerciale et de Participation SAS» (м. Сюрен, Франція) на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, що містяться у Розділі 12.3 та Розділі 12.4 Договору міни акцій, укладеному між компаніями «Société pour le Financement de l’Industrie Laitière SAS» (м. Париж, Франція) та «Société Industrielle Commerciale et de Participation SAS» (м. Сюрен, Франція), що додається до Договору опціону на продаж, укладеному 18 березня 2021 року між компаніями «Société pour le Financement de l’Industrie Laitière SAS» (м. Париж, Франція) та «Société Industrielle Commerciale et de Participation SAS» (м. Сюрен, Франція), строком на 4 (чотири) роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

10Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на узгоджені дії у вигляді створення товариством з обмеженою відповідальністю «ЮБ Юніон» (м. Бориспіль, Київська обл.), товариством з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЛФУД» (с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська область) і  товариством з обмеженою відповідальністю «ІНТЕРПЕТФУД» (м. Дніпро) АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

11. Про результати розгляду справи № 500-26.15/1-21-ДД про державну допомогу Управління економіки Конотопської міської ради комунальному підприємству «Конотопське трамвайне управління» у формі поповнення статутного капіталу на компенсацію витрат за надання послуг, що становлять загальний економічний інтерес, для оновлення матеріально-технічної бази електро- та автотранспорту (трамваї та автобуси), збереження та розвиток інфраструктури міського транспорту, що виділяється на підставі проєкту рішення Конотопської міської ради «Про затвердження програми розвитку та забезпечення діяльності комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» на 2021-2025 роки» комунальному підприємству «Конотопське трамвайне управління» на період з 01.01.2021 по 31.12.2025.

12. Про результати розгляду листів від 25.05.2021 № 01-1-226 та від 10.06.2021 № 02-3-262 Виконавчого комітету Лиманської міської ради щодо повторного зупинення перебігу строку повернення незаконної державної допомоги, визначеного пунктом 9.2 рішення Комітету від 30.07.2020 № 469-р.

13. Про результати розгляду листа Департаменту соціальної політики Виконавчого комітету Криворізької міської ради щодо виконання зобов’язання, встановлені рішенням Комітету від 22.04.2021 № 234-р.

14. Про результати розгляду листів Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради щодо виконання рішення Комітету від 15.10.2020 № 639-р.

15. Про результати розгляду листів Департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації щодо виконання рішення Комітету від 14.03.2019 № 162-р.

16. Про результати розгляду листів Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради щодо виконання рішення Комітету від 15.05.2019 № 335-р.

17. Про результати розгляду листів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області щодо виконання рішення Комітету від 28.10.2020 № 674-р.

18. Про результати розгляду листів Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації щодо виконання зобов’язань, встановлених рішенням Комітету № 297-р від 14.05.2020.

19. Про результати розгляду листів Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та комунального підприємства «Стадіон «Авангард» щодо виконання зобов’язань, встановлених рішенням Комітету № 637-р від 15.10.2020.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux