Проєкт порядку денного засідання Комітету 24.02.2022

Опубліковано 23 лютого 2022 року о 17:26

10:00


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «Mercedes-Benz AG» (м. Штутгарт, Німеччина) на набуття спільного контролю [разом із компаніями «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція), «Opel Automobile GmbH» (м. Рюссельсгайм-ам-Майн, Німеччина) та «Saft EV SAS» (м. Леваллуа-Перре, Франція)] над компанією «Automotive Cells Company SE»
(м. Леваллуа-Перре, Франція).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді реалізації положення щодо ексклюзивності та про утримання від конкуренції, що містяться та передбачені розділом 12 Основних умов, укладених між компаніями «Mercedes-Benz AG» (м. Штутгарт, Німеччина), «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція), «Opel Automobile GmbH»
(м. Рюссельсгайм-ам-Майн, Німеччина) та «Saft EV SAS» (м. Леваллуа-Перре, Франція) від 23 вересня 2021 року, строком на 5 (п’ять) років.

3. Про надання дозволу ТОВ «ТАЙМКОЛ» (м. Київ) на придбання об’єкта малої приватизації - єдиного майнового комплексу державного підприємства «Уладівський спиртовий завод», який знаходиться за адресою: Україна, 22320, Вінницька обл., с. Уладівка, вул. Некрасова, 1.  (матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на здійснення узгоджених дій товариствами з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМСЕРВІС ЛТД» (м. Буча(пн), Київська обл.), «ІНВЕСТИЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «М2» (м. Київ) і «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ТЕХІМПЕКС» (м. Бровари, Київська обл.) у вигляді створення тимчасового статутного об’єднання підприємств – консорціуму «ГАЗОТРАНСПОРТНИЙ АЛЬЯНС» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на придбання
ТОВ «БУКОВЕЛЬ» (с. Поляниця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.) активів у вигляді єдиного майнового комплексу державного підприємства «Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки», що знаходяться за адресою: вул. Мечникова, 132, м. Одеса.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

6. Про розгляд справи № 500-26.15/32-21-ДД про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради про надання підтримки комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління», що надається на підставі Рішення сесії Чернівецької міської ради від 29.04.2021 № 210 «Про затвердження Програми розвитку пасажирського транспорту Чернівецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

ІІІ. Розгляд інших питань.

7. Про розгляд інформаційного листа «Про практику застосування судами законодавства про захист економічної конкуренції», а також огляду судової практики Верховного Суду з питань застосування законодавства про захист економічної конкуренції, у тому числі законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, за період 2018-2021 років.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux