Проєкт порядку денного засідання Комітету 18.11.2021

Опубліковано 17 листопада 2021 року о 16:06

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу малому приватному підприємству «Обрій» (с. Подорожнє, Львівська обл., Україна) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» (м. Радивилів, Рівненська область, Україна).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів АМКУ стосовно запланованої концентрації шляхом придбання товариством з обмеженою відповідальністю «МІКОН-Е» (м. Херсон) активів у вигляді єдиного майнового комплексу у Державного підприємства «Геройське дослідно-промислове підприємство» (с. Геройське, Голопристанський р-н, Херсонська обл.).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання умов агентського договору, що буде укладено між ТОВ «Асоціація регіональних мереж» (м. Київ), в якості агента, і товариством з обмеженою відповідальністю – науково-виробниче підприємство «АРГОН» (м. Вінниця), у якості контрагента, строком на 42 місяці.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання акцій ПрАТ «НЕРУХОМІСТЬ СТОЛИЦІ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволів компанії «Jewel Luxco S.à.r.l.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург):

на придбання акцій компанії «RAC Group (Holdings) Limited» (м. Уолсолл, Великобританія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на набуття разом із компаніями «Orange Bidco Limited» (м. Сент-Гелієр, о. Джерсі) і «Sphinx Investment Pte. Ltd» (м. Сінгапур, Сінгапур) контролю над компанією «RAC Group (Holdings) Limited» (м. Уолсолл, Великобританія).

(матеріали з обмеженим доступом) 

6. Про надання дозволу ТОВ «НС-ФІНАНС» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.

7. Про перевірку рішення адміністративної колегії Північного обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 29.10.2020 № 60/66-р/к у справі № 50/60/56-рп/к.20.

8. Про перевірку рішення адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 21.05.2020 № 73/8-р/к у справі № 03-22-03/19.

ІІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

9. Про результати розгляду справи про державну допомогу Міністерства молоді та спорту України державним підприємствам базам олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки для виконання Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2024 року, що забезпечить збереження та створення спортивної інфраструктури міжнародного зразка шляхом розвитку баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux