Проєкт порядку денного засідання Комітету 13.10.2021

Опубліковано 13 жовтня 2021 року о 08:02

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволів ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» (Сумська обл., м. Кролевець, Україна):

на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОНДИТЕРСЬКА КОРПОРАЦІЯ «РОШЕН» (м. Київ) на придбання у власність часток у статутному капіталі ТОВ «БІОІНКОМ» (м. Ірпінь, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компанії «НАМСЕН ЛІМІТЕД» (NAMSEN LIMITED) (м. Нікосія, Республіка Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГРОДІМ» (с. Городище, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Platinum Equity, LLC» (м. Беверлі-Гіллз, штат Каліфорнія, США) на набуття контролю над компанією «ASP Blade Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, округ Нью-Касл, штат Делавер, США). 

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволів компанії «SAS INVESTCOMPAGNIE» (м. Париж, Франція):

на придбання частки в статутному капіталі приватного сільськогосподарського підприємства «НИВА» (с. Миколаївка, Вовчанський р-н, Харківська обл., Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства;

на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АГРІКОР ХОЛДИНГ НС» (с. Попівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволів ТОВ «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» (м. Бровари): 

на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ФК БУДЬТЕ ЗДОРОВІ» (м. Яготин), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АСТОРІЯ-ФАРМ» (смт. Пісківка), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на призначення на посаду голови наглядової ради ПрАТ «ІНВЕСТОР (м. Харків), який вже обіймає посаду керівника в інших суб’єктах господарювання: ТОВ «КАЛИНІВКА ТЕРРА» (м. Харків), ТОВ «ТРИХАТИ-ЕЛІОС» (м. Харків), ТОВ «САНВЕЙ СТ» (м. Харків), ТОВ «ЗАТИШНА ДУБРАВА» (м. Харків), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГО СИСТЕМИ» (м. Миколаїв), ПП «ЕНСЕДРА» (м. Харків).

8. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «КУА «Активні Інвестиції» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

9. Про результати розгляду листа Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради щодо виконання зобов’язань, викладених у пункті 2 резолютивної частини рішення Антимонопольного комітету України від 13.05.2021 № 257-р.

10. Про результати розгляду листа Криворізької міської ради щодо виконання зобов’язань, викладених у рішенні Комітету від 29.12.2020 № 838-р.

11. Про результати розгляду листа Криворізької міської ради щодо виконання зобов’язань, викладених у рішенні Комітету від 07.03.2019 № 146-р.

12. Про результати розгляду листа Черкаської міської ради щодо виконання зобов’язань, викладених у рішенні Комітету від 16.06.2020 № 377-р.

ІІІ. Розгляд різних питань.

13. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України про виправлення описки у рішенні від 27 травня 2021 року № 302-р щодо порушення Міністерством інфраструктури України та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях законодавства про захист економічної конкуренції.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux