Проєкт порядку денного засідання Комітету 11.06.2021

Опубліковано 10 червня 2021 року о 10:50

о 13:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) [опосередковано через дочірню афілійовану компанію «Saudi Aramco Development Company»], компанії «Saudi Arabian Industrial Investments Company»
(м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) та компанії «Doosan Heavy Industries & Construction Co., Ltd» (м. Чханвон, Корея) на створення спільного підприємства в Саудівській Аравії.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «Nobel Bidco B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «Philips Domestic Appliances Holding B.V.» (м. Ейндховен, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компаніям «Nobel Bidco B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) та «Koninklijke Philips N.V.» (м. Ейндховен, Нідерланди) на узгоджені дії у вигляді виконання Положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що містяться в Розділі 15 Договору купівлі-продажу, укладеного між компаніями «Koninklijke Philips N.V.» та «Nobel Bidco B.V.» 25  березня 2021 року, строком на чотири роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на концентрацію у вигляді придбання компанією «ORIENTAL OPAL INVESTMENTS LIMITED»
(м. Лімасол, Кіпр) частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерфом» (м. Обухів, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу ТОВ «ФК «Мустанг Фінанс» на придбання акцій АТ «ЗНВКІФ «Бельфор», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства .

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про результати розгляду справи про концентрацію № 128-25/12-21-ЕК у вигляді набуття акціонерним товариством «Укртранснафта» (м. Київ) в управління активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що належить товариству з обмеженою відповідальністю «Прикарпатзахідтранс» (м. Рівне).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

7. Про результати розгляду справи № 500-26.15/94-20-ДД щодо надання фінансової підтримки Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради комунальному підприємству «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради на регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом виконання заходів щодо належного поводження з вуличними тваринами та на придбання апарату ультразвукового дослідження та рентген апарату.

8. Про результати розгляду справи № 500-26.15/97-20-ДД про державну допомогу Міністерства інфраструктури України АТ «Укрзалізниця» щодо створення належних умов для надання населенню доступних, якісних та безпечних послуг з перевезення залізничним транспортом, а саме, придбання пасажирських вагонів.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux