Проєкт порядку денного засідання АМКУ 30.11.2023 р.

Опубліковано 30 листопада 2023 року о 09:30

об 11:30 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 18.10.2023 № 8-01/466-ЕКк про надання дозволу ТОВ «Агробіостандарт» на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу ДП «Волиньторф» (включаючи Маневицький торфозавод – філіал ДП «Волиньторф»).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяви від 20.10.2023 № 15-01/471-ЕКк про надання дозволу компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане (через компанію «Aramco InvestCo, L.P» (м. Едінбург, Сполучене Королівство)) набуття разом з компанією «EIG Asset Management, LLC» (м. Вашингтон, округ Колумбія, США) спільного контролю над компанією «MidOcean Holdings II, L.P.» (м. Единбург, Велика Британія).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяви від 17.10.2023 № 8-01/459-ЕКк про надання дозволу ТОВ «ГІСТІОН» на придбання частки ТОВ «МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про результати розгляду заяви від 19.10.2023 № 8-01/469-ЕКк про надання дозволу ТОВ «Епіцентр К» на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що належить приватному акціонерному товариству «УКРГАЗБУД».

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про результати розгляду заяв від 23.10.2023:

№ 15-01/478-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» на придбання акцій компанії «BAM DLR Data Center Services Private Limited», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/479-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» разом з компанією «Mercury Holdings SG Pte. Ltd.» на набуття контролю над компанією «BAM DLR Data Center Services Private Limited»;

№ 15-01/480-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» на придбання акцій компанії «BAM DLR Mumbai Private Limited», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/481-ЕКк) про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» разом з компанією «Mercury Holdings SG Pte. Ltd.» на набуття контролю над компанією «BAM DLR Mumbai Private Limited»;

№ 15-01/482-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» на придбання акцій компанії «BAM DLR Chennai Private Limited», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/483-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» разом з компанією «Mercury Holdings SG Pte. Ltd.» на набуття контролю над компанією «BAM DLR Chennai Private Limited»;

№ 15-01/484-ЕКк) про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» на придбання акцій компанії «BAM DLR Network Services Private Limited», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/485-ЕКк) про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» разом з компанією «Mercury Holdings SG Pte. Ltd.» на набуття контролю над компанією «BAM DLR Network Services Private Limited»;

№ 15-01/486-ЕКк про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» на придбання акцій компанії «BAM DLR Kolkata Private Limited», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/487-ЕКк) про надання дозволу компанії «Reliance Industries Limited» разом з компанією «Mercury Holdings SG Pte. Ltd.» на набуття контролю над компанією «BAM DLR Kolkata Private Limited».

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про результати розгляду заяви від 18.10.2023 № 8-01/464-ЕКк щодо концентрації у вигляді придбання приватним акціонерним товариством «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «АНТЕЙ» активів у вигляді нерухомого майна, що належить ТОВ «Компанія «Веста-І».

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про результати розгляду заяви від 19.10.2023 № 8-01/470-ЕКк щодо концентрації у вигляді придбання ТОВ «ОЛА ФАЙН» частки у статутному капіталі ТОВ «ПАРУС ХОЛДІНГ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про результати розгляду заяви від 19.10.2023 № 15-01/468-ЕКк про надання дозволу компанії «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) на опосередковане [через компанію «Cheplapharm Schweiz GmbH» (м. Біннінген, Швейцарія)] придбання певних активів компанії «Roche Holding AG» (м. Базель, Швейцарія) та її пов'язаних компаній, що дозволять здійснювати господарську діяльність з маркетингу та реалізації готових фармацевтичних продуктів.

(матеріали з обмеженим доступом)

9. Про результати розгляду заяви від 19.10.2023 № 15-01/467-УДк про надання дозволу компаніям «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) та «Roche Holding AG» (м. Базель, Швейцарія) на узгоджені дії.

(матеріали з обмеженим доступом)

10. Про результати розгляду заяви від 27.10.2023 № 15-01/490-ЕКк про надання дозволу фондам, які управляються афілійованими особами компанії «BDT Capital Partners, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), на набуття спільного [разом з компаніями «Alva S.p.A.» (м. Болонья, Італія), «Amca S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Ipercubo S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Lefa S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Mefa S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «4emme S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «P.M. Investments S.r.l.» (м. Модена, Італія) та «Fariniundici S.p.A.» (м. Мілан, Італія)] контролю над компанією «So.Fi.M.A. Società Finanziaria Macchine Automatiche S.p.A.» (м. Болонья, Італія).

(матеріали з обмеженим доступом)

11. Про результати розгляду заяви від 27.10.2023 № 15-01/491-УДк про надання дозволу компаніям «BDT Capital Partners, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), «Alva S.p.A.» (м. Болонья, Італія), «Amca S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Ipercubo S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Lefa S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «Mefa S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «4emme S.r.l.» (м. Болонья, Італія), «P.M. Investments S.r.l.» (м. Модена, Італія) і «Fariniundici S.p.A.» (м. Мілан, Італія) на узгоджені дії.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

12. Про результати розгляду справи № 126-26.13/20-23 про порушення компанією «Septodont Holding» (м. Сен-Мор-де-Фоссе, Франція) пункту 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання активів компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) та пов’язаних з нею компаній, що дозволять здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу портфелю з 4 брендів стоматологічної допомоги (а саме, Ультракаїн® [Ultracain®], Родожил® [Rodogyl®], Біродожил® [Birodogyl®], та Донтізолон® [Dontisolon®]), а також супутніх медичних виробів, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд інших питань.

13. Про результати розгляду клопотання від 16.11.2023 б/н (вх. Комітету від 20.11.2023 № 8-01/1553-кі) про продовження строку наступного перепродажу акцій компанії «ЕВІНЗ ЛІМІТЕД» (EWINS LIMITED) (Кіпр).

(матеріали з обмеженим доступом)

14. Про результати розгляду заяви фізичної особи-підприємця б/д б/н (вх. Комітету від 07.11.2023 № 8-01/13204) щодо розстрочення сплати штрафу, накладеного рішенням Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 27.12.2022 № 64-р/тк.

ІV. Розгляд проєктів нормативно-правових актів.

15. Про розгляд та схвалення Звіту про результати проведених електронних консультацій проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку врегулювання у справах про антиконкурентні узгоджені дії та зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку».

16. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку врегулювання у справах про антиконкурентні узгоджені дії суб’єктів господарювання та зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку».

17. Про розгляд та схвалення Звіту про результати проведених електронних консультацій проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій».

18. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій».

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux