Проєкт порядку денного засідання АМКУ 28.12.2023 р.

Опубліковано 28 грудня 2023 року о 10:00

Початок об 11.30 годині

 

І. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

1. Про результати розгляду справи № 128-26.13/4-22 про порушення «Інформація, доступ до якої обмежено» законодавства про захист економічної конкуренції передбаченого частиною першою статті 13 та пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку «Інформація, доступ до якої обмежено», що призвело до ущемлення інтересів інших суб’єктів господарювання та які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду справи № 143-26.13/64-19 про порушення «Інформація, доступ до якої обмежено» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку «Інформація, доступ до якої обмежено».

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду справи № 145-26.13/78-22 про порушення ТОВ «БОРКИ СОЛАР» і ТОВ «АЕС СОЛАР» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про результати розгляду справи № 145-26.13/124-23 про порушення ТОВ «СВІТЛОФОР» та ТОВ «АВТОМОТОЗНАК» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про результати розгляду справи № 145-26.13/179-21 про порушення ТОВ «Мегастрой Альянс», ТОВ «Буд-екостандарт» і ТОВ «Технопрофі груп» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про результати розгляду справи № 127-26.4/20-21 про порушення ТОВ «АДАМАН ТРЕЙД» і ТОВ «ВИНАЛЬ» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

7. Про результати розгляду справи № 127-26.4/195-21 про порушення ТОВ «ТАЇРОВО ВАЙНЕРІ» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання в господарській діяльності позначення PROSECCO, яке раніше почали використовувати в господарській діяльності учасники КОНСОРЦІО ДІ ТУТЕЛА ДЕЛЛА ДЕНОМІНАЦІОНЕ ДІ ОРІДЖИНЕ КОНТРОЛАТА ПРОСЕККО, без їх дозволу, що може призвести до змішування з діяльністю цих суб’єктів господарювання.

8. Про результати розгляду справи № справи № 127-26.4/56-22, розпочатої за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-торгівельна фірма «Фармаком» та ТОВ «Аптека Гаєвського» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції.

9. Про результати розгляду справи № 127-26.4/2-23, розпочатої за ознаками вчинення ТОВ «Вересень плюс» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

ІІ. Розгляд проєктів нормативно-правових актів.

10. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку проведення опитувань споживачів під час розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (про захист від недобросовісної конкуренції), дослідження ринку».

ІІІ. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

11. Про результати розгляду справи № 130-25/8-23-ЕКк про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «Полтава-Зерно» активів, що складаються з рухомого та нерухомого майна й утворюють у сукупності єдиний майновий комплекс, який розташований за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено».

(матеріали з обмеженим доступом)

12. Про результати розгляду справи № 126-25/10-22-ЕК про концентрацію у вигляді придбання ТОВ «ДНІПРОМЕТИЗ ТАС» частки у статутному капіталі ТОВ «НЕЙЛ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі правління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

13. Про результати розгляду заяви від 15.11.2023 № 15-01/531-ЕКк про надання дозволу компаніям «Yihai Kerry Arawana Holdings Co., Ltd.» (м. Шанхай, Китайська Народна Республіка) і «Lion Hygiene Co., Ltd.» (м. Токіо, Японія) на створення спільного підприємства «Yihai Kerry Lion (China) Clean Technology Co., Ltd.» у Китайській Народній Республіці.

(матеріали з обмеженим доступом)

14. Про результати розгляду заяви від 20.11.2023 № 15-01/541-ЕКк про надання дозволу компанії «Volvo Business Services International AB» (м. Гетеборг, Швеція) на придбання акцій компанії «FlexEco SAS» (м. Булонь-Біянкур, Франція), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

15. Про результати розгляду заяви від 23.11.2023 № 8-01/544-ЕКк про надання дозволу ТОВ «Будівельна компанія «Ольвія» на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Стальконструкція-110», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

16. Про результати розгляду заяви від 13.11.2023 № 15-01/530-ЕКк про надання дозволу ТОВ «Джі Ді Сі Україна» на безпосереднє набуття у власність акцій у статутному капіталі АТ «Львівський ювелірний завод», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

17. Про результати розгляду заяви від 21.11.2023 № 8-01/542-ЕК про надання дозволу комунальному підприємству Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари-Благоустрій», комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівське бюро технічної інвентаризації», комунальному підприємству «Еко-Сіті» Бориспільської міської ради, компанії «Remko Sp. Z о.о» (Польща) на створення ТОВ «Вейст Енерджи Альта».

(матеріали з обмеженим доступом)

ІV. Розгляд різних питань.

18. Про розгляд проєкту Пріоритетів діяльності Антимонопольного комітету України на 2024 рік.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux