Проєкт порядку денного засідання АМКУ 23.11.2023 р.

Опубліковано 23 листопада 2023 року о 09:33

Початок об 11:30

 

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 31.10.2023 № 15-01/493-ЕКк про надання дозволу на придбання компанією «Aramco Overseas Company B.V.» (м. Гаага, Нідерланди) [опосередковано через компанію, яка буде створена відповідно до законодавства Чилі] акцій компанії «Esmax Distribución SpA» (м. Сантьяго, Чилі), шо забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяви від 10.10.2023 № 15-01/452-ЕКк про надання дозволу компаніям «Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.» (м. Шанхай, Китай), «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) та «Public Investment Fund» (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) на створення спільного підприємства відповідно до законодавства королівства Саудівська Аравія.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяви від 27.10.2023 № 8-01/492-ПВ про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на концентрацію шляхом придбання ТОВ «ЛІМ СЕРВІС ГРУП» активів у вигляді єдиного майнового комплексу ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів». 

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про виправлення описки у рішенні про надання дозволу на концентрацію від 05 жовтня 2023 року № 257-р.

ІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

5. Про надання рекомендацій Антимонопольного комітету України на підставі статі 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» виробникам та імпортерам лікарських засобів про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

ІІІ. Розгляд інших питань.

6. Про результати розгляду заяви МПП «БМД И КО» від 26.10.2023 № 26/10 (вх. Комітету № 8-01/12836 від 26.10.2023) про розстрочення сплати суми штрафу, накладеного згідно з рішенням Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 06.07.2023 № 19-р/тк.

ІV. Розгляд проєктів нормативно-правових актів.

7. Про розгляд та схвалення звіту про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку проведення опитувань споживачів під час розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (про захист від недобросовісної конкуренції), дослідження ринку».

8. Про розгляд та схвалення проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку проведення опитувань споживачів під час розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (про захист від недобросовісної конкуренції), дослідження ринку», доопрацьованого за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю.

9. Про розгляд та схвалення Звіту про результати проведення електронних консультацій проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про внесення змін до розпорядження Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5».

10. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про внесення змін до розпорядження Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5».

11. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку ведення і доступу до Державного реєстру суб’єктів господарювання, притягнутих до відповідальності за вчинення порушення, яке передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів».

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux