Проєкт порядку денного засідання АМКУ 23.08.2023 р.

Опубліковано 23 серпня 2023 року о 10:20

об 11:30 годині

 

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 03.08.2023 № 15-01/293-ЕКк про надання дозволу компанії «Penobscot Limited» (м. Лімассол, Кіпр) разом із компанією «Crewkerne Company Limited» (м. Лімассол, Кіпр) на набуття контролю над компанією «Crewkerne Immobilien Gmbh» (м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяв від 11.07.2023:

№ 15-01/266-ЕКк про надання дозволу на придбання компанією «Farfetch Holdings PLC» (м. Лондон, Великобританія) акцій компанії «YOOX Net-a-Porter Group S.P.A», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/267-ЕКк про надання дозволу на набуття компанією «Farfetch Holdings PLC» (м. Лондон, Великобританія) спільного контролю над компанією «YOOX Net-a-Porter Group S.P.A».

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяви від 11.07.2023 № 15-01/265-УДк про надання дозволу компаніям «Farfetch Holdings PLC» (м. Лондон, Великобританія) та «Compagnie Financière Richemont SA» (м. Женєва, Швейцарія) на узгоджені дії у вигляді положень про заборону конкуренції, строком на п’ять років.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про результати розгляду справи № 126-25/23-21-ЕКк про концентрацію у вигляді придбання компанією «Septodont Holding» (м. Сен-Мор-де-Фоссе, Франція) активів компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) та пов’язаних з нею компаній, що дозволять здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу портфелю з 4 брендів стоматологічної допомоги (а саме, Ультракаїн® [Ultracain®], Родожил® [Rodogyl®], Біродожил® [Birodogyl®], та Донтізолон® [Dontisolon®]), а також супутніх медичних виробів.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд інших питань.

5. Про результати розгляду клопотання ТОВ «КУА «ГЕРІТІДЖ ІНВЕСТМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ», що діє від імені та в інтересах ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «СМАРТ КАПІТАЛ» від 21.07.2023 № 8-01/1004-кі про продовження строку наступного перепродажу часток в статутних капіталах суб’єктів господарювання:

товариств з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ «АГРОІМПОРТ ЛТД», «ПОЛІХІМ» і «ОВРУЧ СТОУН», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариств;

товариств з обмеженою відповідальністю «ЧЕРКАСЬКИЙ ПОЛІМЕР» і «БЕНЕФІТ ЮНІОН», що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства 22 вересня 2024 року.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

6. Про результати розгляду справи № 145-26.13/10-22 про порушення ТОВ «ЄВРОБУД-ІНДУСТРІЯ», ТОВ «ЛИМОЖІНВЕСТ», ТОВ «Колтех-Транс» та фізичною особою-підприємцем законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

(матеріали з обмеженим доступом)

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux