Проєкт порядку денного засідання АМКУ 22.06.2023 р.

Опубліковано 22 червня 2023 року о 10:00

об 11:30 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 02.06.2023 № 15-01/215-ЕКк про надання дозволу компанії «Oriv Holding a.s.» (м. Годонін, Чеська Республіка) на набуття разом з компанією «Ivena Limited» (м. Нікосія, Кіпр) контролю над ТОВ «Орівська ВЕС».

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяв від 09.05.2023:

№ 15-01/189-Екк про надання дозволу на концентрацію, яка буде відбуватися шляхом придбання компанією «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція) акцій компанії «Symbio SAS» (м. Венісьє, Франція), що спільно належить компанії «Spika SAS» (м. Клермон-Ферран, Франція) та «Faurecia Exhaust International» (м. Нантер, Франція), у розмірі що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

№ 15-01/190-Екк про надання дозволу на концентрацію, яка буде відбуватися шляхом набуття спільного контролю компанією «Faurecia Exhaust International» (м. Нантер, Франція) разом з компаніями «Spika SAS» (м. Клермон-Ферран, Франція) та компанією «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція) над компанією «Symbio SAS» (м. Венісьє, Франція);

№ 15-01/191-Екк про надання дозволу на концентрацію, яка буде відбуватись шляхом набуття спільного контролю компанією «Spika SAS» (м. Клермон-Ферран, Франція) разом з компанією «Faurecia Exhaust International» (м. Нантер, Франція) та компанією «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція) над компанією «Symbio SAS» (м. Венісьє, Франція).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяви від 09.05.2023 № 15-01/192-УДк про надання дозволу компаніям «Spika SAS» (м. Клермон-Ферран, Франція), «Faurecia Exhaust International» (м. Нантер, Франція) та «PSA Automobiles SA» (м. Пуассі, Франція) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбачених пунктом 5.1 Протоколу про наміри від 22 грудня 2022 року та пунктом 2.2 проекту Акціонерного договору, який буде укладений між компаніями «Spika SAS», «Faurecia Exhaust International» та «PSA Automobiles SA».

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про результати розгляду справи № 126-26.13/65-22 про вчинення компанією «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання активів компаній «F. Hoffmann-La Roche Ltd» (м. Базель, Швейцарія), «Hoffmann-La Roche Inc.» (c. Літтл-Фоллс, штат Нью-Джерсі, США) та пов’язаних з ними компаній, що дозволяють здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України наявність якого необхідна.

(матеріали з обмеженим доступом)

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux