Проєкт порядку денного засідання АМКУ 25.01.2024 р.

Опубліковано 25 січня 2024 року о 09:50

Початок об 11.30


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 12.12.2023 № 8-01/584-ЕКк про надання дозволу ПрАТ «МХП» на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ОВОЧЕВА СКАРБНИЦЯ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі правління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяви від 13.12.2023 № 15-01/586-ЕКк про надання дозволу компанії «Komelinco Trading Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «РУБІЖАНСЬКИЙ КАРТОННО-ТАРНИЙ КОМБІНАТ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяв від 02.01.2024:

№ 15-01/2-ЕКк про надання дозволу компанії «Sumitomo Corporation» (м. Токіо, Японія) на опосередковане [через компанію «SJ CGD PTE. LTD.» (м. Сінгапур, Сінгапур)] набуття разом із компанією «Osaka Gas Co., Ltd.» (м. Осака, Японія) контролю над компанією «DAIGAS SJ CGD PTE. LTD.» (м. Сінгапур, Сінгапур);

№ 15-01/1-ЕКк про надання дозволу компанії «DAIGAS SJ CGD PTE. LTD.» (м. Сінгапур, Сінгапур) на набуття разом із фондами під управлінням компанії «I Squared Capital Advisors (US) LLC» (м. Маямі, США) контролю над компанією «AG&P LNG Marketing Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Сінгапур).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про надання рекомендацій комунальному підприємству «ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

ІІІ. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.

5. Про перевірку рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 23.11.2021 № 70/136-р/к у справі № 4/01-81-21.

IV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

6. Про схвалення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для об’єктів портової інфраструктури».

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux