Проєкт порядку денного засідання АМКУ 15.02.2024 р.

Опубліковано 15 лютого 2024 року о 09:00

Початок об 11.30 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про результати розгляду заяви від 05.01.2024 № 15-01/3-ЕКк про надання дозволу компанії «Terminal Investment Switzerland Sàrl» (м. Женева, Швейцарія) разом із компанією «Hutchison Ports B100 Limited» (м. Фелікстоу, Сполучене Королівсто) на набуття контролю над компанією «Dekheila Container Terminals Overseas Limited» (м. Фелікстоу, Сполучене Королівство).

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про результати розгляду заяви від 24.01.2024 № 15-01/26-ЕКк про надання дозволу на концентрацію, шляхом створення компаніями «Robert Bosch GmbH» (м. Герлінген, Штутгарт, Німеччина) та «Zhuhai Enpower Electric Co., Ltd» (м. Тан Цзяван, Чжухай, Китай) (прямо або опосередковано через свої відповідні підконтрольні компанії) спільного підприємства під назвою Le-ElectriX (Shanghai) Co., Ltd. в м. Шанхай, Китай.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про результати розгляду заяви від 24.01.2024 № 15-01/27-УДк про надання дозволу компаніям «Robert Bosch GmbH (м. Герлінген, Штутгарт, Німеччина) і «Zhuhai Enpower Electric Co., Ltd» (м. Тан Цзяван, Район Гаоксін, Чжухай, Китай) на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що містяться у Розділах 13.1 та 13.2 Договору акціонерів, укладеного 12 вересня 2023 р. між компаніями «Robert Bosch Internationale Beteiligungen AG», «Bosch (China) Investment Ltd.» та «Enpower».

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АСІНО УКРАЇНА» положенням статей 6 та 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у порядку, передбаченому статтею 14 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

5. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «ГАМА-ІНВЕСТ» положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації на етикетках пляшок вина білого ординарного столового напівсолодкого під позначенням «MARINTAL BIANCO» та вина червоного ординарного столового напівсолодкого під позначенням «MARINTAL ROSSO».

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux