Початок засідання об 11.30 годині
за адpесою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.
І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.
1. Про результати розгляду 2 заяв від 29.01.2026:
№ 15-01/209-ЕКк про надання дозволу компанії (інформація, доступ до якої обмежено) на набуття контролю над (інформація, доступ до якої обмежено);
№ 15-01/210-ЕКк про надання дозволу компанії (інформація, доступ до якої обмежено) на набуття контролю над (інформація, доступ до якої обмежено).
(матеріали з обмеженим доступом)
2. Про результати розгляду 3 заяв від 20.02.2026:
№ 15-01/245-ЕКк про надання дозволу компаніям «Rosa Investments Pte. Ltd.» (м. Сінгапур) та «True Light Investments P Pte. Ltd.» (м. Сінгапур) на набуття [разом із компанією «HSG Golden Age (HK) Limited» (м. Гонконг)] контролю над компанією «GG11 S.p.A.» (м. Мілан, Італія);
№ 15-01/246-ЕКк про надання дозволу компаніям «Rosa Investments Pte. Ltd.» (м. Сінгапур) та «True Light Investments P Pte. Ltd.» (м. Сінгапур) на опосередковане [через компанію «GG11 S.p.A.» (м. Мілан, Італія)] набуття [разом із компанією «HSG Golden Age (HK) Limited» (м. Гонконг)] контролю над компанією «Astrum S.a.p.A. di Astrum 4 S.r.l.» (м. Мілан, Італія);
№ 15-01/247-ЕКк про надання дозволу компанії «HSG Golden Age (HK) Limited» (м. Гонконг) на опосередковане [через компанію «GG11 S.p.A.» (м. Мілан, Італія)] набуття [разом із компаніями «Rosa Investments Pte. Ltd.» (м. Сінгапур) та «True Light Investments P Pte. Ltd.» (м. Сінгапур)] контролю над компанією «Astrum S.a.p.A. di Astrum 4 S.r.l.» (м. Мілан, Італія).
(матеріали з обмеженим доступом)
3. Про результати розгляду заяви від 30.01.2026 № 15-01/212-ЕКк про надання дозволу на набуття компаніями «BRF GmbH» (м. Відень, Австрія) та «Halal Products Development Company» (м. Ер-Ріяд, Королівство Саудівська Аравія) спільного контролю над компанією «One Foods Holdings Limited» (м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати).
(матеріали з обмеженим доступом)
4. Про результати розгляду 31 заяви від 26.01.2026 про надання дозволу ПП «Укрпалетсистем» на набуття контролю над активами у вигляді 31 єдиних майнових комплексів – автозаправних станцій, що належать ТОВ «СКАЙ ПРОЕКТ», ТОВ «ВЕРТІКС-МОЛЛ», ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА ПРО», ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО», ТОВ «ІМІДЖ ЕВОЛЮШН», ТОВ «ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ», ТОВ «ЛАЙК ІНВЕСТ», ТОВ «АЛЬБІЛЕНД», ТОВ «ТАРОС ГРУП», ТОВ «СОРЕЛЛА ОІЛ» та ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД» шляхом отримання в оренду відповідних єдиних майнових комплексів – автозаправних станцій, які знаходяться за адресами, що зазначені у відповідних заявах.
(матеріали з обмеженим доступом)
5. Про результати розгляду заяви від 16.02.2026 № 8-01/239-ПВ про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію у вигляді набуття (інформація, доступ до якої обмежено) контролю над (інформація, доступ до якої обмежено) шляхом одержання (інформація, доступ до якої обмежено) пакета акцій, що належать державі, у статутному капіталі (інформація, доступ до якої обмежено).
(матеріали з обмеженим доступом)
ІІ. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.
6. Про перевірку рішення адміністративної колегії Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 25.07.2025 № 72/91-р/к у справі № 72/33-25.
ІІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.
7. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень Антимонопольного комітету України щодо відповідності дій (інформація, доступ до якої обмежено) та (інформація, доступ до якої обмежено) положенням статей 6 та 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
(матеріали з обмеженим доступом)
ІV. Розгляд різних питань.
8. Про стан виконання (інформація, доступ до якої обмежено) пункту 4 резолютивної частини рішення Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 29.10.2024 № 63-р/тк.
9. Про розгляд заяви ТОВ «НВП КОМПЛЕКТ-ЛІГА» від 19.02.2026 № 8-01/2250 щодо розстрочення сплати штрафу, накладеного рішенням Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 26.12.2025 № 46-р/тк.
10. Про розгляд заяви ТОВ «ТОРГІНДУСТРІЯ» від 23.02.2026 № 8-01/2382 щодо розстрочення сплати штрафу, накладеного рішенням Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 26.12.2025 № 46-р/тк.
11. Про звітування Юридичним департаментом про стан виконання рішень органів Комітету у 2025 році.
V. Розгляд звіту Антимонопольного комітету України.
12. Про прийняття розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження звіту про діяльність Антимонопольного комітету України за 2025 рік».