Проект порядку денного засідання Комітету 30.04.2020
Опубліковано 29 квітня 2020 року о 17:20

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА.

1. Про надання дозволу ТОВ «АГРОМАРКЕТ-А» (м. Дніпро) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що складається з нерухомого та рухомого майна розміщеного за адресою: Запорізька обл., Михайлівський р-н, смт Пришиб, вул. Елеваторна, буд. 1, який належить ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ» (м. Київ) та забезпечує можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових і технічних культур (складське господарство) на території Запорізької області.

(матеріали з обмеженим доступом)

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА

2. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «БАСТІОН-ГРУП» (м. Київ) на придбання акцій акціонерного товариства «КИЇВПАССЕРВІС» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компанії «BROCITI INVESTMENTS LIMITED» (Лімассол, Республіка Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ГЕОЮНІТ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про дозволу АТ «ОНІКС» на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Акваресурс-1», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)


ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

 5. Про результати розгляду повідомлення Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про нову індивідуальну державну допомогу комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва для проведення робіт із благоустрою.

6. Про результати розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» на утримання міських кладовищ у належному санітарному стані, надання естетичного вигляду території кладовищ шляхом її озеленення, впорядкування могил одиноких та невідомих громадян, розширення території діючого кладовища.

7. Про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації щодо державної підтримки закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств відповідно до рішення Черкаської обласної ради «Обласна програма фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2020 – 2022 роки» від 06.03.2020 № 36-32/VII.

8. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» Кременчуцької міської ради з метою забезпечення аварійно-рятувального обслуговування водних об’єктів.

9. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» з метою капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних житлових будинках, забезпечення належного утримання внутрішньоквартальних проїздів.

10. Про результати розгляду справи про державну допомогу у формі гарантії Тернопільської міської ради щодо забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим КП ТМР «Міськавтотранс» у Міністерства фінансів України за угодою про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Тернопільською міською радою та КП ТМР «Міськавтотранс» для реалізації інвестиційного підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП ТМР «Міськавтотранс».

11. Про результати розгляду справи про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради комунальному підприємству «Спецкомбінат-ритуальна служба» Рівненської міської ради з метою забезпечення надання послуг з обслуговування, утримання кладовищ, надання безкоштовних поховальних послуг одиноких, безрідних померлих осіб та їх безкоштовну доставку на судово-медичну експертизу міста.

ІІІ. Інші питання. 

  12. Про проект розпорядження Комітету «Про затвердження Регламенту Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель».


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux