Проект порядку денного засідання Комітету 30.01.2020
Опубліковано 29 січня 2020 року о 16:09

о 10.00 годині


І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на придбання приватним акціонерним товариством «Трест Житлобуд-1» (м. Харків) акцій приватного акціонерного товариства «Науково-технічний комплекс «ЦЕМЕНТ»
(м. Харків), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволів компанії «Signify N.V.» (м. Ейндховен, Нідерланди):

на придбання акцій компанії «Cooper Lighting de Mexico, S. de R.L. de C.V.»
(м. Монтерей, Мексика), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Cooper Mexico Distribucion, S. de R.L. de C.V.»
(м. Монтеррей, Мексика), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Iluminacion Cooper de las Californias, S. de R.L. de C.V.» (м. Мексікалі, Мексика), що забезпечує перевищення  50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Illumination Management Solutions, Inc.» (м. Ірвайн, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Cooper Lighting, LLC» (м. Пічтрі-Сіті, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання активів компанії «Eaton Corporation plc» (Дублін, Ірландія), що дозволяють здійснювати діяльність з виготовлення, збірки та реалізації освітлювальних приладів та елементів управління освітлювальними приладами;

на придбання акцій компанії «Componentes de Iluminacion, S. de R.L. de C.V.»
(м. Сьюдад-Хуарес, Мексика), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Доповідач: Демченюк Ірина Олександрівна.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, викладеного у Розділі 5.18 Договору купівлі-продажу акцій та активів, укладеного між компаніями «Eaton Corporation plc» (Дублін, Ірландія) та «Signify N.V.» (м. Ейндховен, Нідерланди) від 15 жовтня 2019 року, строком на чотири роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компаніям «Iveco S.p.A.» (м. Турин, Італія) та «Nikola Corporation» (м. Фенікс, штат Арізона, США) на узгоджені дії у вигляді створення спільного підприємства за законодавством юрисдикції, яку вони спільно оберуть.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компаніям «Iveco S.p.A.» (м. Турин, Італія) та «Nikola Corporation» (м. Фенікс, штат Арізона, США) на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язання щодо ексклюзивності та утримання від конкуренції, передбаченого пунктом 9 Договору про партнерство в Європі, укладеного 22 жовтня 2019 р. між компаніями «Iveco S.p.A.», «Nikola Corporation» та «CNH Industrial N.V.» (м. Парадізо, Швейцарія). 

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволів:

компанії «Upjohn Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на опосередковане придбання акцій компанії «Mylan II B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків  голосів у вищому органі управління компанії;

компанії «Mylan N.V.» (м. Хатфілд, Сполучене Королівство) на придбання акцій компанії «Upjohn Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання частки в статутному капіталі спільного українсько-французького підприємства з іноземними інвестиціями «Основа–Солсіф» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

8. Про надання дозволу компаніям «SteelSummit Holdings, Inc.» (м. Ле Верн, штат Теннессі, США), «Toyota Tsusho Corporation» (м. Наґоя, Японія) [опосередковано через підконтрольну дочірню компанію «Toyota Tsusho America, Inc.» (м. Нью-Йорк, США)] та «Southern Mobility Products, LLC» (м. Блу Спрінгз, США) на створення компанії «Madison Metal Processing, LLC» (штат Алабама, США). 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

9. Про надання ТОВ «Баядера Логістик» висновку у формі рекомендаційних роз’яснень стосовно відповідності дій заявника положенням статті 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме: з використання у господарській діяльності маркування алкогольної продукції під торговельною маркою «BJM».

III. Розгляд питань щодо державної допомоги.

  10. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Управлінням житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Бердянської міської ради щодо державної підтримки комунальному підприємству «Ритуал» Бердянської міської ради для утримання та благоустрою міських кладовищ, поховання невідомих та безрідних.

11. Про розгляд повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Южненської міської ради та Управління капітального будівництва Южненської міської ради. щодо державної підтримки комунального підприємства «Водопостачання та каналізація» з метою обслуговування мереж водопостачання та водовідведення, поточного утримання мереж зливової каналізації.

12. Про результати розгляду справи про державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у формі звільнення від сплати податків на прибуток підприємства, сплати податку на додану вартість при ввезенні товарів на митну територію України та сплати ввізного мита при ввезенні товарів на митну територію України з 09.06.2010 по 01.01.2025 Державному підприємству «Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

IV. Інші питання.

13. Про відмову у відстроченні сплати штрафу до наступного робочого дня з дня набрання законної сили рішенням суду у справі № 910/17623/19, накладеного на
ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» та ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» згідно з рішенням Антимонопольного комітету України від 10.10.2019 № 697-р у справі № 126-26.13/18-17.

14. Про розгляд проєкту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі», надісланого листом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 20.01.2020 № 753/17.2.1/7-20. 


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux