• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Проект порядку денного засідання Комітету 28.10.2020
Опубліковано 27 жовтня 2020 року о 09:24

16:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу на опосередковане придбання компанією «Shanghai Highly (Group) Co., Ltd.» (м. Шанхай, Китай) акцій компанії «Marelli (Hong Kong) Holdings Co., Limited» (Гонконг), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компаніям «Shanghai Highly (Group) Co., Ltd.» (м. Шанхай, Китай) і «Marelli Corporation» (м. Сайтама, Сайтама, Японія) на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, що містяться у Розділі 12 Договору про спільне підприємство, укладеного між компаніями «Shanghai Highly (Group) Co., Ltd.», «Highly International (Hong Kong) Limited» (Гонконг), «Marelli Corporation» та «Highly Marelli Holdings Co., Ltd.».

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання частки:

у статутному капіталі ТОВ «САЛЬВЕ» (м. Луцьк), що забезпечує перевищення
50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

у статутному капіталі ТОВ «САЛЬВЕ-ЛЬВІВ» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

у статутному капіталі приватного підприємства «Фірма «НАІС» (м. Івано-Франківськ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Volkswagen (China) Investment Company Limited» (м. Пекін, Китай):

на придбання акцій компанії «JAC Volkswagen Automotive Co., Ltd.» (м. Хефей, Китай), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Anhui Jianghuai Automobile Group Holdings Limited» (м. Хефей, Китай), що забезпечить досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу ТОВ «РІСТОН ХОЛДІНГ» (м. Київ, Україна) на придбання часток:

в статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА ОРІЛЬСЬКА» (м. Київ, Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

в статутному капіталі ТОВ «АГРОАЛЬЯНС» (м. Київ, Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

в статутному капіталі ТОВ «АГРОТАНДЕМ-ПЛЮС» (м. Київ, Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

в статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА ІМ. ГОРЬКОГО» (м. Київ, Україна), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання попередніх висновків Антимонопольного комітету України щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу компанією «Simaco Sales LP» (Дуглас, Ланаркшир, Шотландія) на набуття контролю над українсько-американським товариством з обмеженою відповідальністю «Євромікс» з іноземними інвестиціями (м. Київ, Україна).

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу компанії «Tencent Holdings Limited» (Кайманові Острови) на опосередковане придбання акцій компанії Moonthunder Limited» (Кіпр), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

про надання дозволу компанії «Tencent Holdings Limited» (Кайманові Острови) на опосередковане набуття разом з фізичною особою – громадянином України контролю над компанією «Moonthunder Limited» (Кіпр).

(матеріали з обмеженим доступом)

8 Про надання дозволу компаніям «Tencent Holdings Limited» (Кайманові Острови), «Moonthunder Limited» (Кіпр), «4A Games Limited» (Кіпр), фізичній особі – громадянину України, ТОВ «4А ҐЄЙМС Україна» (Україна,) на узгоджені дії у вигляді виконання положень Проекту Корпоративного договору щодо утримання від конкуренції.

(матеріали з обмеженим доступом)

9. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на опосередковане [через компанію «IMC Virtus» (м. Амстердам, Нідерланди)] придбання частки в статутному капіталі компанії «Noterdale OÜ» (м. Таллін, Естонія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд різних питань.  

10. Про стан виконання рекомендацій Комітету від 13.08.2020 № 34-рк, наданих АТ «Укртрансгаз» на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» з метою вжиття заходів для усунення наслідків порушення.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги. 

11. Про результати розгляду справи № 500-26.15/46-20-ДД про державну допомогу, яка надається Бобровицькою міською радою Бобровицького району Чернігівської області комунальному підприємству «Міськдобробут» та дочірньому підприємству «Міськдобробут благоустрій» у формі капітальних трансферів.

12. Про результати розгляду справи № 500-26.15/44-20-ДД про державну допомогу, яка буде надана Управлінням охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації комунальному некомерційному підприємству «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка Черкаської обласної ради» у формі поточних та капітальних трансфертів згідно з рішенням Черкаської обласної ради.

13. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо надання підтримки КП «Київський метрополітен» для сплати комісії за надання кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку, сплати ПДВ за вагони метрополітену, запасні частини, інструменти, устаткування та супутні послуги, погашення тіла та відсотків, інших платежів.

14. Про утворення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду повідомлень про державну допомогу та затвердження її регламенту. 


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux