Проект порядку денного засідання Комітету 27.02.2020
Опубліковано 25 лютого 2020 року о 10:54

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

1. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Канон-Н»(м. Херсон) на придбання частки у статутному капіталі:

товариства з обмеженою відповідальністю «ІНВЕСТМЕНЕДЖМЕНТ»
(м. Херсон), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

товариства з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ МЕНЕДЖМЕНТ» (м. Дніпро), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «PSA Automobiles S.A.» (м. Пуассі, Франція), Opel Automobile GmbH (м. Рюссельсгайм-ам-Майн, Німеччина) та «Saft Groupe S.A.»(м. Леваллуа-Перре, Франція) на створення спільного підприємства, яке буде здійснювати діяльність з розробки, виготовлення та постачання елементів та модулів для електричних батарей. 

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компаніям «Peugeot S.A.» (м. Рюей-Мальмезон, Франція) та «Saft Groupe S.A.» (м. Леваллуа-Перре, Франція) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про ексклюзивність, що міститься у Протоколі основних умов між компаніями «PSA Automobiles S.A.» (м. Пуассі, Франція), «Opel Automobile GmbH»  (м. Рюссельсгайм-ам-Майн, Німеччина) та «Saft Groupe S.A.» від 20 грудня 2019 року, строком на п’ять років. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ

4. Про надання дозволів компанії «PolyOne Corporation» (м. Ейвон Лейк, штат Огайо, США):

на опосередковане придбання акцій компанії «Clariant Plastics & Coatings AG»
(м. Муттенц, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання акцій компанії «Clariant Plastics & Coatings USA LLC»
(штат Делавер), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на опосередковане придбання активів компанії «Clariant Chemicals (India) Ltd.» (Індія), які дозволяють здійснювати діяльність з розробки, виготовлення та маркетингової підтримки маточних сумішей та займатися певною іншою діяльністю, пов'язаною з бізнесом в сфері маточних сумішей, включаючи приготування полімерів;

на опосередковане придбання певних активів в Німеччині, що (опосередковано) належать компанії «Clariant AG» (м. Муттенцт, Швейцарія), які дозволяють здійснювати діяльність, зокрема, з виробництва, продажу та маркетингу маточних сумішей;

на опосередковане придбання певних активів у Перу, що (опосередковано) належать компанії «Clariant AG» (м. Муттенц, Швейцарія), які дозволяють здійснювати діяльність, зокрема, з виробництва, продажу та маркетингу маточних сумішей. 

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволів компаніям «PolyOne Corporation» (м. Ейвон Лейк, штат Огайо, США) та «Clariant AG» (м. Муттенц, Швейцарія):

на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що міститься у Розділі 5.4.9 Договору купівлі-продажу акцій, укладеного між компаніями «PolyOne Corporation» і «Clariant AG»,
від 19 грудня 2019 р., строком на п’ять років;

на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що міститься у Розділі 5.3.8 Договору про передачу бізнесу, укладеного між компаніями «Clariant Chemicals (India) Limited»
(м. Мумбай, Індія) та «PolyOne Polymers India Private Limited»
(м. Пуне, Індія), від 19 грудня 2019 р., строком на п’ять років.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу ТОВ «КЮТЕРМІНАЛЗ ОЛЬВІЯ» (м. Миколаїв) на одержання  в концесію активів, що належать ДП «СТИВІДОРНА КОМПАНІЯ «ОЛЬВІЯ» (м. Миколаїв) і ДП «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» (м. Миколаїв) та разом забезпечують здійснення господарської діяльності із надання стивідорних послуг у спеціалізованому морському порту «Ольвія». 

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання попередніх висновків щодо відсутності необхідності одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на опосередковане набуття компанією «Metinvest B.V» (м. Гаага, Нідерланди) у власність активів у вигляді єдиного майнового комплексу компанії «ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o. w upadłości»
(м. Ченстохова, Польща), що сукупно забезпечують господарську діяльність із виробництва та реалізації сталевих напівфабрикатів, плоского гарячекатаного прокату та сталевих конструкцій з плоского гарячекатаного прокату.

(матеріали з обмеженим доступом)


ІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

8. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ПП «Віктор і К» у вигляді поширення інформації на макеті етикетки продукції: «Кислота оцтова харчова столова 9% водний розчин» та «Кислота оцтова столова ароматизована з ароматом яблука 6% водний розчин» положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

9. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АТЛАНТІС» у вигляді поширення інформації на етикетках вина ординарного столового білого положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

10. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АТЛАНТІС» у вигляді поширення інформації на етикетках вина ординарного столового червоного положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

11. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АТЛАНТІС» у вигляді поширення інформації на кольєретках, етикетках, контретикетках коньяків України ординарних три зірочки положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

12. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АТЛАНТІС» у вигляді поширення інформації на кольєретках, етикетках, контретикетках коньяків України ординарних чотири зірочки положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

13. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ТОВ «АТЛАНТІС» у вигляді поширення інформації на кольєретках, етикетках, контретикетках коньяків України ординарних п’ять зірочки положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».


ІІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги. 

14. Про результати розгляду справи про державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо здійснення комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація» будівництва/реконструкції об’єктів комунальної і соціальної інфраструктури міста Києва.


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux