• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Проект порядку денного засідання Комітету 26.11.2020
Опубліковано 25 листопада 2020 року о 08:43

10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання (прямо і опосередковано) часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «ЗЕРНЕ» (с. Глибне, Краснопільський р-н, Сумська обл.), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина):

 на придбання (прямо або опосередковано) акцій компанії «Herkules Invest 336 AS» (м. Осло, Норвегія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

на придбання певних активів компанії «Takeda Pharmaceutical Company Limited» (м. Осака, Японія) та пов’язаних з нею компаній, що дозволить здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкуренції, передбачених та визначених у пункті 5.01 (f) та пункті 6.01(d) Договору купівлі-продажу акцій та активів, укладеного між компаніями «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» (м. Грайфсвальд, Німеччина) та «Takeda Pharmaceuticals International AG» (м. Цюріх, Швейцарія) від 07 вересня 2020 року, а також положень про заборону переманювання працівників, передбачених та визначених у пункті 6.01(p) Договору, та зобов’язання щодо ексклюзивного придбання, що міститься у Статті 5 Договору про виробництво і постачання, строком на 5 (п’ять) років.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Terve Bidco S.à r.l.» (Велике Герцогство Люксембург) на придбання часток компанії «AAW III sp. z o.o.» (Польща), що забезпечують перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компаніям «Terve Bidco S.à r.l.» (Велике Герцогство Люксембург), «MCI.Privateventures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Subfundusz MCI.Euroventures 1.0» (Польща) та «AMC Capital IV Albatros S.à r.l.» (Велике Герцогство Люксембург) на узгоджені дії у вигляді виконання обмежувального положення, викладеного у Попередній угоді про продаж акцій. 

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу СП «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД» на набуття у власність частки в статутному капіталі ДП «СК ОМЕГА-2 ЛОГІСТИК», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

7. Про результати розгляду справи № 130-26.13/23-19 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях акціонерного товариства «Українська залізниця» під час проведення відкритого конкурсу з відбору страхової компанії для здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті. 

8. Про результати розгляду справи № 130-26.13/136-18 про порушення ДП «НАІС» законодавства про захист економічної конкуренції. 

9. Про результати розгляду справи № 127-26.4/60-19 про вчинення Науково-виробничим підприємства «Нива» у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Доповідач:

ІІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

10. Про результати розгляду справи № 500-26.15/84-20-ДД про державну допомогу щодо надання Міністерством інфраструктури України державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, яке буде залучене
АТ «Укрпошта» у Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проєкту «Логістична мережа».

11. Про результати розгляду Повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради у формі поточних і капітальних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) щодо утримання вулично-дорожньої мережі міста Черкаси в належному стані комунальному підприємству «Черкаське експлуатаційно-лінійне управління автомобільних шляхів».

12. Про виконання рішення Комітету від 10.10.2019 № 696-р, від 30.07.2020 № 466-р та № 467-р.

IV. Розгляд різних питань.

13. Про затвердження  Звіту «Виявлення та припинення антиконкурентних практик під час карантинних заходів, запроваджених через  COVID-19. Здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції учасниками  фармацевтичних ринків під час спалаху в Україні коронавірусної інфекції COVID-19».

(матеріали з обмеженим доступом)


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux