Проект порядку денного засідання Комітету 19.11.2020
Опубліковано 18 листопада 2020 року о 13:39

10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «AFKI Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі компанії «Folyópart Energia Korlátolt Felelősségű Társaság» (м. Будапешт, Угорщина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 2. Про результати розгляду справи № 127-26.4/80-19 про порушення ТОВ «АБК ДНІПРО», законодавства про захист від недобросовісною конкуренцією у вигляді неправомірного використання у господарській діяльності без дозволу (згоди) ТОВ «СТРОНГДРІНК» оформлення упаковки алкогольної продукції «Петриківська», передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

ІІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

3. Про надання рекомендацій приватному акціонерному товариству «Київстар» у заяві № 8-01/254-АМ про припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

ІV. Розгляд висновків у формі рекомендаційних роз’яснень Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКО-СФЕРА» з використання зовнішнього оформлення упаковок персикового соку з м’якоттю 1л під позначенням «Добрий ранок», згідно наданого до заяви макету, положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

5. Про надання висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій ПрАТ «ПБК РАДОМИШЛЬ» у вигляді поширення інформації на пляшках пива світлого, маркованого позначенням «Чайка Дніпровська», положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

 V. Розгляд питань щодо державної допомоги.

6. Про результати розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу відділу культури Павлоградської міської ради комунальному закладу «Павлоградський драматичний театр імені Б. Є. Захави» з метою збереження осередку театрального мистецтва у місті Павлограді, забезпечення умов його життєдіяльності, творчого розвитку та модернізації.

7. Про результати розгляду листів Закарпатської обласної ради від 20.08.2020 № 1603/01-30 (вх. № 5-01/10989 від 26.08.2020) та Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Ужгород» від 12.08.2020 № 406/01-15 (вх. 8-01/10641 від 17.08.2020) щодо виконання рішення Комітету
від 24.06.2020 № 414-р.

V. Розгляд різних питань.

8. Про результати виконання приватним малим підприємством «ЛОЦМЕН» рекомендацій від 10.07.2020 № 31-рк про вжиття заходів щодо недопущення поширення на етикетках та контретикетках коньяків України «AZNAURI», а також в будь-яких інших джерелах інформації, зокрема в рекламі цих коньяків України відомостей, які можуть бути сприйнятими як інформація про іноземне походження цих напоїв.

9. Про результати виконання ТОВ «Українська дистрибуційна компанія» рекомендацій від 10.07.2020 № 33-рк про вжиття заходів щодо недопущення поширення на етикетках та контретикетках коньяків України «GUDAURI», а також в будь-яких інших джерелах інформації, зокрема в рекламі цих коньяків України, відомостей, які можуть бути сприйнятими як інформація про іноземне походження цих напоїв. 

10. Про результати виконання ТОВ «СП Аквавінтекс» рекомендацій від 10.07.2020 № 32-рк про вжиття заходів щодо недопущення поширення на етикетках та контретикетках коньяків України «SHEREULI», а також в будь-яких інших джерелах інформації, зокрема в рекламі цих коньяків України, відомостей, які можуть бути сприйнятими як інформація про іноземне походження цих напоїв. 

11. Про схвалення Узагальнення практики застосування органами Антимонопольного комітету України в 2017-2019 роках частини першої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux