Проект порядку денного засідання Комітету 18.02.2021

Опубліковано 17 лютого 2021 року о 16:55

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1.    Про надання дозволів фізичній особі – громадянину України на придбання: 

частки в статутному капіталі ТОВ «Лиман» (смт Лиманське, Родільняньський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства; 

частки в статутному капіталі товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморець» (с. Мар’янівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2.    Про надання дозволу компанії «Flügger group A/S» (м. Редовре, Данія) на придбання акцій компанії «Eskaro Group AB» (м. Гетеборг, Швеція), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

3.    Про надання дозволу компанії «Flügger group A/S» (м. Редовре, Данія) та фізичній особі – громадянину Російської Федерації  на здійснення узгоджених дій у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та утримання від переманювання в обсязі, що передбачений пунктом 9.1 Інвестиційного договору, що був укладений 24 листопада 2020 року між компанією «Flügger group A/S», фізичною особою – громадянином Російської Федерації , компанією «Eskaro Group AB» (м. Гетеборг, Швеція) та компанією «Lassier Engineering Limited» (м. Нікосія, Кіпр), зі змінами, та пунктом 20.1 Корпоративного договору, який укладений 24 листопада 2020 року, строком на 5 (п’ять) років.

(матеріали з обмеженим доступом)

4.    Про надання дозволу ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Інтербуд К» (м. Львів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

5.    Про надання дозволу компанії «FAREVA SA» (м. Люксембург, Люксембург) на придбання [опосередковано через компанію «Fareva Austria GMBH» (Австрія)] активів у вигляді єдиного майнового комплексу, що забезпечує здійснення діяльності з виробництва фармацевтичних препаратів та належать компанії «EBEWE Pharma Ges.m.b.H. Nfg. KG» (Унтерах ам Аттерзее, Австрія).

(матеріали з обмеженим доступом)

6.    Про надання дозволу компаніям «Fareva Austria GMBH» (Австрія) і «EBEWE Pharma Ges.m.b.H. Nfg. KG» (Унтерах ам Аттерзее, Австрія) на узгоджені дії у вигляді дотримання положень щодо утримання від переманювання працівників, що містяться у пункті 5.6.1 Договору придбання активів, укладеного учасниками узгоджених дій 15 січня 2021 року, строком на три роки.

(матеріали з обмеженим доступом)

7.    Про  надання дозволу ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» на безпосереднє набуття контролю над активами – об’єктами нерухомості, обладнанням та товарними залишками, які у своїй сукупності забезпечують здійснення роздрібної торгівлі переважно споживчими товарами повсякденного попиту, і які знаходяться у Групи Фуршет на праві власності та на праві користування.

(матеріали з обмеженим доступом)

8.    Про надання попередніх висновків щодо необхідності чи відсутності необхідності одержання дозволу на узгоджені дії у вигляді створення товариствами з обмеженими відповідальністю «ЮГ СТРОЙ КОМПАНІ» (с. Визирка, Лиманського р-н, Одеської обл.), «ЄВРОБУД ПЛЮС» (с. Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровської обл.), «КОМПАНІЯ «ЄВРОДОР» (смт Доманівка, Доманівський р-н, Миколаївська обл.), «МИКОЛАЇВШЛЯХБУД» (м. Миколаїв) та приватним підприємством «ДОРСТРОЙ» (м. Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл.) КОНСОРЦІУМУ «ПІВДЕНЬДОРБУД» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

9.    Про надання дозволу компанії «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) разом із компаніями «Ninteenth Investment Company LLC» (м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) та «BlackRock Alternatives Management, LLC» (м. Нью-Йорк, США) на опосередковане набуття контролю над компанією «Calisen plc» (м. Манчестер, Англія, Сполучене Королівство);

про надання дозволу компанії «Ninteenth Investment Company LLC» (м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) разом із компаніями «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) та «BlackRock Alternatives Management, LLC» (м. Нью-Йорк, США) на опосередковане набуття контролю над компанією «Calisen plc» (м. Манчестер, Англія, Сполучене Королівство);

про надання дозволу компанії «BlackRock Alternatives Management, LLC» (м. Нью-Йорк, США) разом із компаніями «The Goldman Sachs Group, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) та «Ninteenth Investment Company LLC» (м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) на опосередковане набуття контролю над компанією «Calisen plc» (м. Манчестер, Англія, Сполучене Королівство).

(матеріали з обмеженим доступом)

10.    Про надання дозволу компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

про надання дозволу компанії «UCPIH LTD» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

11. Про надання попередніх висновків щодо узгоджених дій у вигляді створення асоціації «АСОЦІАЦІЯ КІНОВИРОБНИКІВ УКРАЇНИ».

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд питань щодо державної допомоги.

12. Про результати розгляду справи № 500-26.15/68-20-ДД про державну підтримку у формі гарантії Львівської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим ЛКП «Львівелектротранс» у Міністерства фінансів України за угодою про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Львівською міською радою та ЛКП «Львівелектротранс» на період з 01.08.2020 по 01.08.2030.

13. Про результати розгляду справи № 500-26.15/72-20-ДД про державну допомогу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у формі субсидій, поточних та капітальних трансфертів на покриття витрат на утримання державного підприємства «ЕКСПО-2020» для забезпечення участі України у Всесвітній виставці «Експо-2020».

ІІІ. Розгляд різних питань.

14. Про схвалення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про ліквідацію Центру комплексних досліджень з питань антимонопольної політики».

15. Про надання Кабінету Міністрів України пропозицій щодо внесення зміни до Порядку реалізації експериментального проекту «Національний оператор на ринку тютюнових виробів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2020 № 840 «Про реалізацію експериментального проекту «Національний оператор на ринку тютюнових виробів».

16. Про виконання рекомендацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо приведення положення Кодексу газотранспортної системи в частині вимог до фінансового забезпечення виконання зобов’язань замовника послуг транспортування газу у відповідність із вимогами законодавства про захист економічної конкуренції.

ІV. Розгляд рекомендаційних роз’яснень Комітету щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

17. Про надання Державному підприємству «Адміністрація морських портів України» (далі – ДП «АМПУ») висновків у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності положенням статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» дій ДП «АМПУ» щодо подальшого виконання Концесійного договору стосовно передачі в концесію майна державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» і майна (далі – ДП «АМПУ»).


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux