Проект порядку денного засідання Комітету 17.07.2020
Опубліковано 15 липня 2020 року о 14:54

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу приватному підприємству «Західний Буг» (с. Павлів, Львівська обл.) на частки в статутному капіталі ТОВ «Вінал Агро» (м. Ходорів, Львівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу публічному акціонерному товариству «Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд «Рітейл Капітал»» (м. Київ) на набуття разом з ТОВ «Компанія з управління активами «ЮДП Ессет Менеджмент» (м. Київ) контролю над ТОВ «Войткон» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволу компанії «INTERGAL GROUP LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «СТАР БІЛДІНГ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Saudi Arabian Oil Company» та компанії «Raytheon Technologies Corporation» на створення спільного підприємства «Middle East Cyber Services Company Limited» (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія).

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу компаніям «PSA Automobiles S.A.» (м. Пуассі, Франція) і «Punch Powertrain NV» (м. Сінт-Трейден, Бельгія) на створення спільного підприємства «Punch Powertrain PSA e-transmissions NV» (м. Сінт-Трейден, Бельгія);

про надання дозволу компанії «Punch Powertrain NV» (м. Сінт-Трейден, Бельгія) на опосередковане набуття активів Групи PSA, що дозволяють здійснювати діяльність з проектування та розробки виробничого процесу, синхронізованого інжинірингу, виготовлення ключових компонентів, закупівлі інших компонентів, а також, ймовірно, і зі збирання трансмісій DT2;

про надання дозволу компанії «PSA Automobiles S.A.» (м. Пуассі, Франція) на придбання акцій компанії «Punch Powertrain PSA e-transmissions NV» (м. Сінт-Трейден, Бельгія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

6. Про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді реалізації положення про утримання від конкуренції та заборону переманювання працівників, що міститься у Договорі про створення спільного підприємства, укладеного між компаніями «PSA Automobiles S.A.» та «Punch Powertrain NV» строком на 5 років.

(матеріали з обмеженим доступом)

7. Про надання дозволу фізичній особі – громадянці України на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

про надання дозволу фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 8. Про результати розгляду справи про порушення компанією «Biosphere Holding Ltd» (м. Лімасол, Кіпр), передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над корпорацією «Біосфера» (м. Дніпро, Україна) внаслідок призначення фізичної особи – громадянина Українина посаду генерального директора корпорації «Біосфера», який вже обіймав посаду директора компанії «Biosphere Holding Ltd», без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

9. Про закриття провадження у справі  за ознаками вчинення ТОВ «Ескі-Трейд» (м. Дніпро) порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над ТОВ з ІІ «Вортекс») (м. Дніпро) без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.


10. Про результати розгляду справи  за ознаками вчинення ТОВ «Куховар» (с. Березівське, Харківська обл.) порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

ІІІ. Розгляд висновків Комітету у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

11. Про надання висновку у формі рекомендаційних роз’яснень щодо відповідності дій товариства з обмеженою відповідальністю торгово-виробнича компанія «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе» у вигляді участі його уповноваженого представника, СЕО (керівника), Андрія Миколайовича Мацоли у рекламних та інформаційних матеріалах товариства з обмеженою відповідальністю торгово-виробничої компанії «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе» без мети популяризації чи схвалення продукції торговельних марок товариства з обмеженою відповідальністю торгово-виробничої компанії «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе» положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

ІV. Перегляд та перевірка рішень, прийнятих органами АМКУ.

12. Про перевірку рішення адміністративної колегії Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.01.2018
№ 01-РШ у справі № 06-26.20.2/124-12.

V. Розгляд питань щодо державної допомоги.

13. Про результати розгляду листів Управління комунальної власності Енергодарської міської ради від 26.02.2020 № 01-17/0465-01 та від 15.06.2020
№ 01-17/1417-01 щодо виконання рішення Комітету від 10.10.2019 № 696-р.

14. Про результати розгляду повідомлення про державну допомогу, яку буде надавати Криворізька міська рада на підставі Проєкту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу на 2021 рік» при встановленні ставок єдиного податку:

- для платників І групи – 8 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць; 

- для платників ІІ групи – 17 % розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць у меншому розмірі за максимальний, що визначений Податковим кодексом України.

15. Про результати розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради комунальному підприємству «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради з метою реалізації комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території міста Токмак.

16. Про результати розгляду повідомлення Управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації про державну підтримку КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» у формі субсидії на покриття витрат по виконанню робіт з обслуговування внутрішньоквартальних проїздів Печерського району м. Києва.

17. Про результати розгляду справи про державну допомогу КП «Теплоенерго» у формі гарантії Горішньоплавнінської міської ради за кредитом Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux