• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Проект порядку денного засідання Комітету 16.03.2021
Опубліковано 15 березня 2021 року о 19:02

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволів компанії «Eaton Corporation plc» (м. Дублін, Ірландія): 

   на опосередковане придбання акцій компанії «Cobham Mission Systems Wimborne Limited» (м. Вімборн, графство Дорсет, Англія й Уельс), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

   на опосередковане придбання акцій компанії «Cobham Mission Systems Orchard Park, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

   на опосередковане придбання акцій компанії «Cobham Mission Systems FWB Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

   на опосередковане придбання акцій компанії «Cobham India Private Limited» (м. Нью-Делі, Індія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволів компанії «ЛОБІУ САЛА АБ» (LOBIU SALA AB) (м. Стокгольм, Швеція):

   на придбання акцій компанії «АГРО РЕГІОН СТОКГОЛЬМ ХОЛДИНГ АБ» (AGRO REGION STOCKHOLM HOLDING AB) (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення  25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;

   на придбання акцій компанії «АГРО РЕГІОН СТОКГОЛЬМ ХОЛДИНГ АБ» (AGRO REGION STOCKHOLM HOLDING AB) (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

3. Про результати розгляду справи № 126-26.13/104-18, розпочатої за ознаками вчинення ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» порушення, передбаченого пунктом 4 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді виконання рішення Антимонопольного комітету України № 551-р від 16.12.2016 не в повному обсязі. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд рекомендаційних роз’яснень Комітету щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

4. Про надання рекомендаційних роз’яснень щодо застосування положень статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» стосовно реклами лікарських засобів.

ІV. Розгляд проєктів нормативно-правових актів.

5. Про схвалення проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку конкурсного відбору та призначення на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель».

6. Про схвалення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджету України на 2021 рік».

7. Про схвалення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

8. Про схвалення проєкту Указу Президента України «Про службові посвідчення працівників Антимонопольного комітету України».


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux