• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • English
Проект порядку денного засідання Комітету 11.03.2021
Опубліковано 10 березня 2021 року о 15:39

о 10:00

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

1. Про надання дозволу компанії «ASTRELLAHOLDINGSLIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю виробничої компанії «ГІРНИЧОДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ» (м. Дніпро, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу фізичній особі – громадянину України  [прямо або опосередковано, через підконтрольні йому компанії] на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Автомагістраль-Південь» (м. Одеса), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

3. Про надання дозволів фізичній особі – громадянину України на придбання: 

частки в статутному капіталі ТОВ «АГРО ФІРМА «ПІВДЕННА» (м. Татарбунари, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

частки в статутному капіталі ТОВ «ВІНСТЕР» (м. Одеса), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

частки в статутному капіталі ТОВ «ГРІВЛАД» (м. Одеса), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства;

частки в статутному капіталі ТОВ «ЮРТАЛ» (м. Одеса) що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу компанії «Dragon Capital Іnvestments Limited» (Нікосія, Кіпр) разом з АКЦІОНЕРННИМ ТОВАРИСТВОМ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «Ю-БЕЙС» (м. Київ) на набуття контролю над ТОВ «ДК БЦ2» (м. Київ).

Про надання дозволу АКЦІОНЕРННОМУ ТОВАРИСТВУ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «Ю-БЕЙС» (м. Київ) разом з компанією «Dragon Capital Іnvestments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на набуття контролю над ТОВ «ДК БЦ2» (м. Київ).

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд різних питань.

5. Про виправлення описки у рішенні від 03 грудня 2020 року № 757-р про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

6. Про розгляд проєкту річного звіту Антимонопольного комітету України за 2020 рік.

7. Про розгляд проєкту пріоритетів діяльності Антимонопольного комітету України на 2021 рік.

8. Про результати виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України від 22.10.2020 про припинення дій, що містять ознаки порушення, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, яка може вводити в оману щодо споживчих властивостей продукції антимікробного призначення: 

№ 41-рк – ТОВ «Натурпро»;

№ 42-рк – ТОВ «Харківський вітамінний завод»;

№ 43рк – ТОВ «Тера Інвест»;

№ 44-рк – товариством з обмеженою відповідальністю спільним українсько-польським підприємством «Вінсо Індастріз Україна»;

№ 45-рк – фізичною особою-підприємцем;

№ 46-рк – фізичною особою-підприємцем.

9. Про результати виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України від 12.11.2021 про припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції:

№ 51-рк - ТОВ «Тева Україна»; 

№ 52-рк - ТОВ «Санофі-Авентіс Україна»; 

№ 53-рк - ТОВ «Такеда Україна»; 

№ 54-рк - ТОВ «ОРГАНОСІН ЛТД»; 

№ 55-рк - ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна»; 

№ 56-рк - ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

ІІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

10. Про надання рекомендацій спільному Українсько-Іспанському підприємству у формі ТОВ «Сперко Україна» за результатами здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у сфері реклами лікарських засобів.

11. Про надання рекомендацій ТОВ «Аббот Україна» за результатами здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у сфері реклами лікарських засобів.

12. Про надання рекомендацій ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНСТВО «ПРО-ФАРМА» за результатами здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у сфері реклами лікарських засобів.

ІV. Розгляд рекомендаційних роз’яснень Комітету щодо відповідності дій суб’єктів господарювання положенням законодавства про захист економічної конкуренції.

13. Про надання ТОВ «СФ Медікал Продактс» висновку у формі рекомендаційних роз’яснень стосовно відповідності дій заявника положенням статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме: поширення інформації у маркуванні медичного виробу рукавички оглядові нітрилові нестерильні не опудрені для одноразового застосування.

V. Розгляд питань щодо державної допомоги.

14. Про результати розгляду листів Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) щодо виконання зобов’язань зазначених в рішеннях Комітету від 29.08.2019 № 576-р та від 21.11.2019 № 767-р.

15. Про результати розгляду листів Департаменту інфраструктури Харківської міської ради щодо виконання зобов’язань зазначених в рішеннях Комітету від 06.02.2020 № 107-р, від 20.02.2020 № 133-р та від 21.05.2020 № 320-р.

16. Про результати розгляду листа Виконавчого комітету Тернопільської міської ради щодо виконання зобов’язань зазначених в підпунктах 1, 2 пункту 2 резолютивної частини рішення Комітету від 16.07.2019 № 499-р.

17. Про результати розгляду листа Тернопільської міської ради щодо виконання зобов’язань, зазначених у резолютивній частині рішення Комітету від 30.04.2020 № 269-р.

18. Про результати розгляду листів Миколаївської міської ради та Виконавчого комітету Миколаївської міської ради щодо виконання зобов’язань, зазначених у резолютивній частині рішень Комітету від 16.01.2020 № 28-р та від 21.05.2020 № 321-р.

19. Про результати розгляду листа Криворізької міської ради щодо виконання зобов’язань зазначених в рішенні Комітету від 17.12.2020 № 785-р.

Розгляд різних питань.

20. Про схвалення проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку конкурсного відбору та призначення на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель».Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux