Проект порядку денного засідання Комітету 07.05.2020
Опубліковано 06 травня 2020 року о 16:35

о 10.00 годині

І. Розгляд заяв та справ про надання дозволу на концентрацію, узгоджені дії суб’єктів господарювання.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА.

1. Про надання дозволу компанії «casualfood gmbh» (Німеччина) на набуття разом із компанією «Gebr. Heinemann SE & Co. KG» (Німеччина) контролю над:

компанією «smartseller GmbH & Co. KG» (Німеччина);

компанією «smartseller Verwaltungs GmbH» (Німеччина).

(2 рішення)(матеріали з обмеженим доступом)

2. Про надання дозволу компанії «Koninklijke Bunge B.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Миколаївський перевантажувальний комплекс» (м. Миколаїв, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

(матеріали з обмеженим доступом)

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА

3. Про надання дозволу компаніям «Gebr. Heinemann SE & Co. KG» (Німеччина) та «casualfood gmbh» (Німеччина) на узгоджені дії у вигляді виконання положень Договору про спільне підприємcтво щодо утримання від конкуренції.

(матеріали з обмеженим доступом)

4. Про надання дозволу ТОВ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Харків) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ДЕРГАЧІ-АГРО» (м. Дергачі, Харківська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

5. Про надання дозволу ТОВ «Новус Україна» (м. Київ) на придбання акцій ПрАТ «АВТОП» (м. Київ) що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства. 

(матеріали з обмеженим доступом)

ІІ. Розгляд справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.


6. Про результати розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції компанією «EP Global Commerce a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) у вигляді здійснення концентрації шляхом опосередкованого придбання акцій компанії «METRO AG» (м. Дюссельдорф, Німеччина), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України.
(матеріали з обмеженим доступом)

ІІІ. Розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

7. Про надання рекомендацій ТОВ «Воля Кабель» у справі щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

ІV. Розгляд питань щодо державної допомоги.

8. Про результати розгляду справи  щодо підтримки КП «Білоцерківтепломережа» у формі місцевої гарантії для забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО).

V. Інші питання.

9. Про внесення змін до розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2019 № 23-рп «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України». 


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux