Початок розгляду справи про нову держдопомогу: надає Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, отримує - ДП «Прогрес»
Опубліковано 15 жовтня 2019 року о 14:46

Антимонопольним комітетом України розпочато розгляд справи про державну допомогу № 500-26.15/109-19-ДД для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління екології та природних ресурсів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, що надається Державному підприємству «Прогрес» за рахунок коштів державного бюджету, з метою здійснення тимчасових заходів державної підтримки суб’єктам літакобудування відповідно до Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості» для посилення цивільної та військової безпеки України, забезпечення конкурентоспроможності літаків, двигунів для них та авіаційного обладнання вітчизняного виробництва.

Заінтересовані особи можуть подати протягом 30 календарних днів вмотивовані заперечення та зауваження щодо надання зазначеної державної допомоги.

Звертаємо увагу, що у випадку надання заперечень чи зауважень у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу, заінтересована особа може вимагати нерозкриття інформації про неї надавачеві такої допомоги.

Заперечення чи зауваження у зв’язку з розглядом справи про державну допомогу просимо надсилати на адресу Комітету. Контактна особа: Будькова Ольга, тел.: 251-62-25*62-57, ел. пошта: budkova@amcu.gov.ua, stateaid@amcu.gov.ua

Більше за темою