ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
Опубліковано 20 червня 2019 року о 19:15

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «БЛОКБАСТЕР КІНО» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки в статутному капіталі приватного підприємства «Приватна фірма «АСТРОН» (м. Луцьк), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

·      Надано дозвіл ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗАХІДНИЙ БУГ» (с. Павлів, Львівська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ХРЕЩАТИК-АГРО» (смт Кострижівка, Чернівецька обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Saudi Arabian Oil Company» (м. Дахран, Саудівська Аравія) на опосередковане придбання акцій компанії «Saudi Basic Industries Corporation» (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Оштрафовано ПП «ВІ АЙ ПІ ДЕПАРТАМЕНТ» на 10 331 999 грн, ТОВ «АКЦЕПТ ОНЛАЙН» на 339 999 грн, ТОВ «ПРО ЗАКУПІВЛІ» на 1 324 189 грн і ПП «ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР АСБОУ» на 1 993 459 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною третьою статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення суб’єктами господарювання схожих дій, які призвели або можуть призвести до недопущення, усунення  чи обмеження конкуренції.

·      Закрито провадження у справі № 127-26.13/39-18 у зв’язку з виконанням ТОВ «Київський БКК» (м. Київ) рекомендацій Антимонопольного комітету України від 06.12.2018 № 41-рк з припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.