ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)
Опубліковано 16 липня 2019 року о 18:15

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради відповідно до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2019-2021 роки» комунальному підприємству «Експлаутаційне лінійне управління автомобільних шляхів».

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради щодо підтримки комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» з метою сприяння окремим видам господарської діяльності шляхом реалізації комплексу заходів щодо поводження з безпритульними тваринами.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Бердянської міської ради з метою забезпечення безперебійної роботи мереж зовнішнього освітлення, дорожньої інфраструктури.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про державну допомогу Полтавської міської ради що надання Полтавською міською радою місцевої гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим комунальним підприємством «Полтаваелектроавтотранс», для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава», для придбання нових тролейбусів та модернізації тролейбусної інфраструктури.

·           Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації обласному комунальному підприємству «Центр кіномистецтва і культури» з метою сприяння організації культурного дозвілля населення Донецької області та підвищення якості надання послуг у галузі культури.

·           Прийнято рішення про результати розгляду справи про державну допомогу Управління транспорту комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради щодо надання державної допомоги комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» на придбання бувших у користування автобусів та ремонту причалів.

·           Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Положення про порядок вилучення, обліку, зберігання та повернення доказів та накладення арешту».