Інформація про рішення та розпорядження Антимонопольного комітету України
Опубліковано 14 серпня 2019 року о 18:01

Надано дозвіл компанії «Wilmar International Limited» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур) на придбання акцій компанії «FPW Singapore Holdings Pte. Ltd.» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «GOELEO ENTERPRISES LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «BEASTOR LTD» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через дочірню компанію «FFHL Group Ltd» або ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) на придбання [через новостворене ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз»] акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл Європейському банку реконструкції та розвитку (м. Лондон, Великобританія) на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 Надано дозвіл на узгоджені дії компаніям «Fairfax Financial Holdings Limited» (м. Торонто, Канада) та «Whiteford Limited» (м. Лімассол, Кіпр) у вигляді зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на п’ять років.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Дружківської міської ради комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» у формі субсидій з метою сприяння окремим видам господарської діяльності та технічного обслуговування і утримання в належному стані електричних мереж зовнішнього освітлювання міста Дружківка, що виділяється на основі Проекту програми соціально-економічного розвитку міста Дружківка на 2020 рік.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо державної підтримки комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» з метою підвищення енерго- та ресурсоспоживання в бюджетній сфері міста Києва.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради суб’єктам господарювання у формі ставок єдиного податку.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Київкінофільм» з метою проведення капітальних ремонтів кінотеатрів.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Київський метрополітен» на придбання вагонів метрополітену.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux