Інформація про рішення та розпорядження Антимонопольного комітету України
Опубліковано 06 вересня 2019 року о 18:42

Надано дозвіл компанії «Charoen Pokphand Foods Public Company Limited» (м. Бангкок, Таїланд) на опосередковане придбання акцій компанії «HyLife Investments Ltd.» (м. Ла Брокері, Канада), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «UNILEVER N.V.» (м. Роттердам, Нідерланди) на безпосереднє та/або опосередковане набуття контролю над активами, що забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва, дослідження, розробки, маркетингу, дистрибуції та/або реалізації напоїв для здорового харчування та інших харчових продуктів, які опосередковане належать компанії «GLAXOSMITHKLINE PLC» (м. Брентфорд, Велика Британія).

Надано дозвіл на приєднання компанії «GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE LIMITED» (м. Набха, Пенджаб, Індія.) до компанії  «HINDUSTAN UNILEVER LIMITED» (м. Мумбай, Індія).

Надано дозвіл компанії «UNILEVER N.V.» на безпосереднє та/або опосередковане придбання акцій компанії «GLAXOSMITHKLINE BANGLADESH LIMITED» (м. Читтагонг, Бангладеш), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на набуття разом з компанією «Oaktree Capital Group Holdings GP, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) спільного контролю над компанією «Oaktree Capital Group, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на опосередковане набуття акцій компанії «Oaktree Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органні управлінні компанії.

Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на опосередковане набуття акцій компанії «Oaktree AIF Holdings, Inc.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органні управлінні компанії.

Надано дозвіл компанії «Brookfield Asset Management Inc.» (м. Торонто, Канада) на набуття разом з компанією «Oaktree Capital Group Holdings, L.P.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) спільного контролю над компанією «Atlas OCM Holdings, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

Надано дозвіл компанії «Oslo Holdings LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на приєднання до компанії «Oslo Holdings Merger Sub LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

Надано дозвіл компанії «Oaktree Capital Group, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на набуття акцій компанії «Atlas OCM Holdings, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органні управлінні компанії.

Надано дозвіл компанії «Berlin Merger Sub, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на приєднання до компанії «Oaktree Capital Group, LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

Надано дозвіл акціонерному товариству «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Енерджи Продакт» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства

Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання активів у вигляді нежитлових приміщень (ЛІТЕРА А), які належать акціонерному товариству «Укрсоцбанк» (м. Київ, Україна) та знаходяться за адресою: вул. Ділова, буд. 3, м. Київ.

Оштрафовано Грібова Якова Семеновича на 225 000 грн. та Фінкельштейн Беллу Семенівну на 225 000 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

Оштрафовано ТОВ «НФ Трейдінг Україна» на 107 млн грн.за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку первинної реалізації мінеральних азотних добрив.

До ПАТ «Азот», ПрАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» застосовано санкцію у вигляді примусового поділу, який має відбутися впродовж 9 місяців з дати одержання цього рішення, за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку первинної реалізації мінеральних азотних добрив.

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради у формі поточних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) відповідно до «Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020-2022 роки» комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради у формі поточних та капітальних трансфертів (установам, організаціям) на придбання спеціальної техніки з надання послуг з благоустрою та утримання, ремонтів та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення вуличного-дорожньої мережі міста та підвищення якості освітлення, що буде надаватися відповідно до «Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020-2022 роки» комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Запорізької міської ради у формі поточних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) з метою розвитку інфраструктури та благоустрою міста, що виділяється на основі Проекту програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020 – 2022 роки комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів».

Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Запорізької міської ради у формі поточних трансфертів підприємствам (установам, організаціям) з метою розвитку інфраструктури та благоустрою міста, що виділяється на основі Проекту програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2020 – 2022 роки комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux