Інформація про рішення та розпорядження Антимонопольного комітету України
Опубліковано 30 серпня 2019 року о 18:46

Надано дозвіл ТОВ «ЗОЛОТА НИВА» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ОЛІМПІЙСЬКИЙ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства/

Надано дозвіл ТОВ «ЗОЛОТА НИВА» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «АКТИВ-БУД», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ЄЛАНЕЦЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «БЕРЕЗНЕГУВАТЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СП ПАЕК», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «СНІГУРІВСЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ДП «ПІВДЕННЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «SOUTH AGRO HOLDING LIMITED» на придбання акцій компанії «LIGHTSTORM TRADING AND INVESTMENTS LIMITED», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі СТОВ «СИНТЕЗ.», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл ТОВ «СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «СГВП «ТАБОРІВСЬКЕ.», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «SOUTH AGRO HOLDING LIMITED» на придбання акцій компанії «DALEYLHA HOLDINGS LIMITED», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

Надано рекомендації державному підприємству «Адміністрація морських портів України» з метою припинення дій, які містять ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 2 статті 50, статтею 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Затверджено річний звіт про надання державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні за 2018 рік

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КК «Київавтодор» на придбання техніки та обладнання, які будуть передані на баланс комунальним підприємствам, що входять на правах учасників до складу КК «Київавтодор».

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Київтранспарксервіс» на створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві.

Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання державної допомоги КП «Київпастранс» на придбання сучасних автобусів великої та надвеликої місткості, електробусів; виконання капітального ремонту будівель та споруд, систем освітлення.

Відмовлено у задоволенні заяви ТОВ «Проектно-будівельне об’єднання «ТИСА» про розстрочення сплати суми штрафу в розмірі 148 837 (сто сорок вісім тисяч вісімсот тридцять сім) гривень [залишок після часткової сплати суми штрафу в розмірі 63 800 (шістдесят три тисячі вісімсот) гривень], накладеного на ТОВ «Проектно-будівельне об’єднання «ТИСА» згідно з рішенням Антимонопольного комітету України від 13.06.2019 № 433-р у справі № 20-26.13/95-15.

Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про скасування розпорядження Антимонопольного комітету України від 16 липня 2019 № 12-рп».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux