Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 19 грудня 2019 року о 15:32

  • Надано дозвіл компанії «AGRA OPPORTUNITY FUND LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр) на набуття у власність частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю Агропідприємство «Маяк» (м. Носівка, Чернігівська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
  • Надано дозвіл ТОВ СП «ПІВДЕННА АГРАРНО-ЕКСПОРТНА КОМПАНІЯ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «БУЗЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (м. Полтава), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
  • Надано дозвіл ТОВ «РОЗДОЛЛЯ» (м. Снігурівка, Миколаївська обл.) на придбання у власність активів у вигляді єдиного майнового комплексу, який належить ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС ТРЕЙД» (м. Вінниця) та забезпечує можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зерна в межах Миколаївської області.
  • Надано дозвіл ПАТ «ІВЕКС КАПІТАЛ» (м. Київ) на одержання в управління акцій АТ «АКЦЕНТ-БАНК» (м. Дніпро), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
Більше за темою