Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 28 грудня 2019 року о 15:43

 • Надано дозвіл компанії «Essilor Nederland Holding B.V.» (м. Зевенар, Нідерланди) на придбання акцій компанії «International Optical House Holding B.V.» (м. Гаага, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
 • Надано дозвіл компанії «NIBE Industrier AB» (м. Маркарид, Швеція) на придбання акцій компанії «Gorenje Tiki, d.о.o.» (м. Стара Пазова, Сербія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.
 • Надано дозвіл на узгоджені дії у формі виконання положення про утримання від конкуренції, викладеного у пункту 11 Договору купівлі-продажу акцій, укладеного між компаніями «NIBE Industrier AB» (м. Маркарид, Швеція) та «Gorenje gospodinjski aparati, d.о.o.» (м. Веленє, Словенія) 19 листопада 2019 року, строком на чотири роки.
 • Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України на набуття контролю над ТОВ «НортлендКем» (м. Таллінн, Естонська республіка).
 • Надано дозвіл МПП ФІРМІ «ЕРІДОН» (с. Княжичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ВАН ХОФ ЮКРЕЙН ЛТД» (с Пасківщина, Згурівський район, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
 • Надано дозвіл ТОВ «Новус Україна» на придбання активів у вигляді торговельного комплексу, що знаходяться за адресою: Дніпровська Набережна, 17а, м. Київ та належать АТ «ЗНВКІФ «Проспект».
 • Надано дозвіл компаніям «Canada Pension Plan Investment Board», «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» на створення СП «HoldCo LP» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).
 • Надано дозвіл компанії компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» [через компанію «HoldCo LP»] на набуття спільного контролю разом з компанією «Canada Pension Plan Investment Board» над компанією «Pattern US Operations Holdings LLC» (штат Делавер, США).
 • Надано дозвіл компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» [через компанію «HoldCo LP»] на набуття спільного контролю разом з компанією «Canada Pension Plan Investment Board» над компанією «Pattern Canada Operations Holdings ULC» (м. Нова Шотландія, Канада).
 • Надано дозвіл компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» на придбання акцій компанії «HoldCo LP», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.
 • Надано дозвіл компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» [через компанію «HoldCo LP»] на набуття спільного контролю разом з компанією «Canada Pension Plan Investment Board» над активами компанії «Pattern Energy Group, Inc.»
  (м. Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США), що забезпечують здійснювати діяльність у сфері виробництва та передачі електроенергії.
 • Надано дозвіл компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» [через компанію «HoldCo LP»] на набуття спільного контролю разом з компанією «Canada Pension Plan Investment Board» над компанією «Pattern Energy Group, Inc.».
 • Надано дозвіл компанії «Riverstone Pattern Energy II Holdings, L.P.» [через компанію «HoldCo LP»] на набуття спільного контролю разом з компанією «Canada Pension Plan Investment Board» над компанією «Pattern GP» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).
 • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Бердянської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Бердянської міської ради з метою реалізації проведення робіт з благоустрою, а саме забезпечення безперебійної роботи мереж зовнішнього освітлення, дорожньої інфраструктури міста.
 • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу, яка надається Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) КП «Інженерний центр» виконавчого органу Київської міської ради у формі капітальних трансфертів.
 • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу яка надається Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), КП «Київський метрополітен» у формі гарантії Київської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим у Європейського банку реструктуризації та розвитку, відповідно до Угоди про підготовку кредитного фінансування між Європейським банком реструктуризації і розвитку, Київською міською радою та комунальним підприємством «Київський метрополітен».
 • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу у формі гарантії Львівської міської ради щодо забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим ЛК АТП № 1 у Міністерства фінансів України за угодою про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Львівською міською радою та ЛК АТП № 1 для реалізації підпроекту «Придбання автобусів (100 великих одиниць)», який спрямований на поліпшення якості перевезення пасажирів міста Львова.
 • Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу яка надається ЛКП «Львівелектротранс» у формі місцевої гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим у Європейського інвестиційного банку для закупівлі трамваїв.
 • Схвалено Звіт Центру комплексних досліджень з питань антимонопольної політики про виконання Тематичного плану виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт на 2019 рік.
 • Зупинено строк виконання рішення Комітету від 04.11.2019 № 721-р.
 • Схвалено Пріоритети діяльності Антимонопольного комітету України 2020.
 • Надано дозвіл компанії «Pattern Energy Group Inc.» (м. Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США) на набуття контролю над компанією «Pacific Bidco US Inc.» (м. Торонто, Канада).
Більше за темою