Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 27 грудня 2019 року о 12:46

  • Надано дозвіл компанії «OH Holding Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Люксоптика Холдінг» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.
  • Оштрафовано фізичну особу – громадянина України на 350 000 гривень за вчинення порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СИСТЕМА АПТЕК «КРОК» (м. Херсон), що забезпечило перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.
  • Оштрафовано «Saga Maritime Ltd» (м. Лімасол, Кіпр) на 250 000 гривень за вчинення порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді придбання частки в статутному капіталі компанії «RISOIL HOLDING B.V.» (м. Бреда, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органні управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.
  • Закрито провадження у справі за ознаками вчинення ТОВ «КУА «Прогресивні інвестиційні стратегії» порушення, передбаченого пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом набуття контролю над ТОВ «РЕЙЛ ТРАНЗИТ КАРГО УКРАЇНА» без попереднього отримання дозволу АМКУ.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Закарпатської обласної ради у формі внеску в статутний капітал підприємства на поповнення обігових коштів з дозволом на використання як поточні так і капітальні видатки для покращення інфраструктури та підвищення техніко-економічних показників, що виділяється на підставі бюджетного запиту відповідно до рішення Закарпатської обласної ради № 608 від 22.12.2016 «Про Програму підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020 роки» Закарпатському обласному комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт Ужгород».
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу, яка надається Черкаською міською радою фізичним і юридичним особам у формі встановлення ставки єдиного податку для платників ІІ групи, ставки орендної плати за землю, ставки туристичного збору, ставки транспортного податку та ставки збору за місця для паркування транспортних засобів.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу, яка надається Черкаською міською радою фізичним і юридичним особам у формі встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  • Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомог, яка буде надана Черкаською міською радою у формі загальної ставки земельного податку та пільги зі сплати земельного податку органам державної влади та органам місцевого самоврядування, органам прокуратури й судовим органам, військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, Збройним силам України та Державній прикордонній службі України, що повністю утримуються коштом державного або місцевого бюджетів.
  • Відмовлено ПІІ «АМІК Україна» та ТОВ «Альянс Холдинг» в задоволенні клопотання щодо подовження терміну надання інформації про результати розгляду рекомендацій Антимонопольного комітету України від 05.12.2019 № 67-рк.
Більше за темою