Оштрафовано компанією порушення ТОВ «ЗЕОНБУД» на 25 725 533 гривень за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження у цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)) телевізійних програм загальнонаціональних телерадіоорганізацій, шляхом встановлення таких цін, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.
Схвалено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення оцінки впливу на конкуренцію проектів нормативно-правових актів та інших рішень щодо створення державних і комунальних підприємств, встановлення і зміни правил їх поведінки на ринку».
Оштрафовано акціонерне товариство «ДТЕК Західенерго» на загальну суму 176 003 253 (48 055 570 та 127 947 683) гривень та ТОВ «Д.Трейдінг» на 99 227 733 гривень за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на регіональному ринку комерційного продажу електричної енергії та балансування в години максимального навантаження в торговій зоні «Острів Бурштинської ТЕС» та на регіональному ринку комерційного продажу електричної енергії та балансування в години мінімального навантаження в торговій зоні «Острів Бурштинської ТЕС».
Надано дозвіл ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» (м. Обухів) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» (м. Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.