Інформація про рішення АМКУ
Опубліковано 17 жовтня 2019 року о 13:38

Надано дозвіл компаніям «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина) та «Solvay S.A.» (м. Брюссель, Бельгія) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, викладеного у Розділі 14.1 Договору купівлі продажу акцій та активів та положення про утримання від переманювання співробітників, викладеного у Розділі 14.2 Договору купівлі продажу акцій та активів строком на 5 років.

Надано рекомендації Міністерству юстиції України та Державній архівній службі України щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції та запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції при виконанні завдань із забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері архівної справи.

Надано рекомендації Міністерству юстиції України щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток підприємництва і конкуренції.

Схвалено пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення конкурентних умов відбору суб’єктів, уповноважених здійснювати обслуговування рахунків органів державної виконавчої служби для зарахування авансового внеску стягувача, обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам.

Прийнято рішення про результати розгляду повідомлення про нову державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо державної підтримки ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал» з метою проведення експериментального наукового дослідження «Впровадження системи захисту від кородування трубопроводів у водопровідних мережах житлового масиву Оболонь у Оболонському районі м. Києва».