Інформація про попередні висновки у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції № 145-26.13/179-21 та розгляд зазначеної справи на засіданні АМКУ

Опубліковано 19 грудня 2023 року о 17:30

Відповідачі: товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС», товариство з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» і товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП»

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ), затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Антимонопольний комітет України повідомляє таке.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 145-26.13/179-21, розпочатої за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС», товариством з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» і товариством з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП» порушень, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, складено подання про попередні висновки від 30.11.2023 № 145-26.13/17921/368-спр (далі – Подання).

Відповідно до подання від 30.11.2023 № 145-26.13/179-21/368-спр у справі № 145-26.13/179-21, пропонується:

 • Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС», товариство з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» та товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю робіт з «Капітального ремонту станції «Сім’ї Сосніних» лінії швидкісного трамваю від вул. Старовокзальна до Великої Кільцевої дороги у місті Києві» (відновлення гідроізоляції, перепланування, заміна інженерних мереж та оздоблення приміщень) відповідно до ДСТУ Б 1.11:2013 («Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 за ДК 021:2015)», (ідентифікатор в системі закупівель UA-2018-06-19-000421-c).
 • За порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • За порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • За порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС», товариство з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» та товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів по закупівлі робіт з «Капітального ремонту станції «Ромена Роллана» лінії швидкісного трамваю від вул. Старовокзальна до Великої Кільцевої дороги у місті Києві» (відновлення гідроізоляції, перепланування, заміна інженерних мереж та оздоблення приміщень) відповідно до ДСТУ Б 1.11:2013 («Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 за ДК 021:2015)», (ідентифікатор в системі закупівель UA-2018-06-19-001746-a).
 • За порушення, зазначене у пункті 5 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАСТРОЙ АЛЬЯНС» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • За порушення, зазначене у пункті 5 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «БУД-ЕКОСТАНДАРТ» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.
 • За порушення, зазначене у пункті 5 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРОФІ ГРУП» штраф відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітній рік, що передував року, в якому накладається штраф.


Керівники зазначених суб’єктів господарювання та/або уповноважені ними особи мають змогу отримати або ознайомитися зі змістом зазначеного подання та матеріалами справи у приміщенні Антимонопольного комітету України за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, каб. 323, (044) 251-60-05.

Зазначені суб’єкти господарювання мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.

У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд Антимонопольним комітетом України справи № 145-26.13/179-21 відбудеться 28 грудня 2023 року об 11.30.

Місце розгляду справи: Антимонопольний комітет України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, перший поверх (зал засідань).

Керівники зазначених суб’єктів господарювання або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні Комітету. Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), що буде присутня на засіданні Комітету, просимо повідомити до 15.00 27 грудня 2023 року за номером телефону: (044) 25160-05.

У разі зміни дати проведення розгляду справи буде повідомлено про це додатково.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux