АМКУ зобов'язав відмінити процедуру закупівлі послуги з днопоглиблення в порту "Южний"

Опубліковано 03 листопада 2016 року о 21:53

Постійно діюча Адміністративна колегія АМКУ з питань розгляду скарг про порушення законодавства у сфері закупівель прийняла рішення про відміну процедури закупівлі на своєму засіданні 3-го листопада 2016 року.

Згідно із рішенням Колегії, Замовник торгів з днопоглиблення в порту «Южний» — Южненська філія ДП АМПУ — зобов’язаний відмінити процедуру попередньої кваліфікації закупівлі за державні кошти, оскільки жодна із пропозицій учасників процедури закупівлі не відповідає вимогам, вказаним в документації Замовника.

Додатково:

30.09.2016 Колегія прийняла до розгляду скаргу дочірнього підприємства "Ван Оорд Україна" компанії "Ван Оорд дреджинг енд марін контракторс Б. В.". Скаржник у своїй скарзі повідомляє про порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі та просить, зокрема, визнати незаконним та скасувати рішення Замовника про відхилення кваліфікаційної пропозиції Скаржника та про визнання переможцем Процедури закупівлі товариства з обмеженою відповідальністю "Ян Де Нул Україна", а також зобов'язати Замовника відмінити Процедуру закупівлі у зв'язку з неможливістю виправити допущені порушення. Розгляд скарги по суті призначено на 03.11.2016 про що повідомлено у рішенні Колегії від 04.10.2016 № 2063-р/пк-ск.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux