АМКУ проводить опитування щодо концентрації на ринку розподілу електричної енергії
Опубліковано 14 березня 2019 року о 18:13

Антимонопольний комітет України проводить опитування щодо концентрації на ринку розподілу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.

У березні поточного року в Комітеті розпочато розгляд справ про концентрацію у вигляді придбання:

  • ТОВ «ДТЕК НАФТОГАЗ» (м. Київ) акцій ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» (м. Вишневе, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства;
  • ТОВ «ДТЕК НАФТОГАЗ» (м. Київ) акцій АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» (м. Одеса), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Зазначені концентрації відбуваються на ринку розподілу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами в територіальних межах Київської та Одеської областей, де розташовані належні електричні мережі.

З метою повного об’єктивного розгляду Комітетом справ, у разі наявності інформації, яка може вплинути на прийняття Комітетом рішення у справі по суті, просимо зацікавлених осіб надсилати інформацію, зауваження та пропозиції із питання зазначених концентрацій на електронну адресу concentrations@amcu.gov.ua та поштою до 1.04.2019 року.