Щодо покращення якості підготовки заяв про надання дозволу на концентрацію за узгоджені дії

Опубліковано 22 серпня 2019 року о 17:55

Розбіжності між відомостями, що містяться в заяві

Якщо учасники концентрації надають в різних частинах заяви інформацію, яка суперечить одна одній, Комітет здійснює перевірку такої інформації, що негативно впливає на тривалість розгляду заяви.

Зазначення фактично здійснюваних видів діяльності учасниками концентрації/узгоджених дій

В окремих випадках заявники помилково надають перелік всіх видів діяльності, що передбачені в установчих документах учасників концентрації/узгоджених дій.

Опис мети, економічних цілей і очікуваних наслідків здійснення концентрації/узгоджених дій

В окремих випадках заявники помилково надають надмірно стисле і розпливчасте Економічне обґрунтування. У зв'язку з тим, що така інформація необхідна для оцінки концентрації/узгоджених дій, заявники повинні надавати точну і повну інформацію, незалежно від того, чи має концентрація/узгоджені дії вплив на ринки.

Довіреність

Якщо учасник концентрації/узгоджених дій для подання заяви в Комітет призначив та уповноважив свого представника, заява повинна містити відповідну довіреність (оригінал або належним чином засвідчену копію). При цьому, довіреність повинна містити вказівку на те, що ризики негативних наслідків, пов'язаних із переглядом органом Комітету рішення, прийнятого на підставі поданої представником недостовірної інформації, а також відповідальність за подання такої інформації несуть учасники концентрації/узгоджених дій, які призначили представника, або їх правонаступники.

Електронна форма заяви

Заявник разом із заявою надає цифровий носій інформації (флеш-накопичувач), який повинен містити електронну версію заяви, у форматах MS Word, MS Excel (таблиці) або  PDF (з можливістю копіювання тексту). Листи та інформація, яку в ході розгляду заяви учасники концентрації/узгоджених дій надають до Комітету, в електронній версії повинні бути надіслані на [email protected]

Засвідчення копій документів

Разом із заявою заявник надає оригінали документів або їх копії, засвідчені згідно вимог законодавства. Кожна сторінка копії документа повинна бути засвідчена.

Переклад документів

Якщо в заяві містяться документи на іноземній мові, заявник повинен надати переклад таких документів на українську мову або їх частини, яка має відношення до розгляду заяви.

Обґрунтування та позначення інформації з обмеженим доступом

Інформація, надана в заяві, може бути інформацією з обмеженим доступом. Заявники інколи зловживають правами, зазначаючи що вся або більшість інформації є інформацією з обмеженим доступом, в той час, як такою є лише частина документів або їх окремі фрагменти.

Особа, яка надає інформацію як інформацію з обмеженим доступом, зобов'язана зазначити, яка саме інформація має обмежений доступ, у тому числі які саме документи або частини документів містять інформацію з обмеженим доступом, та надати обґрунтування щодо віднесення цієї інформації до інформації з обмеженим доступом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux