Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення вимог законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання

Опубліковано 22 березня 2024 року о 13:09

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю до проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення вимог законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю.

Антимонопольний комітет України.

Назва проекту акта.

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення вимог законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання» (далі – проєкт Закону України).

Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення.

Проєкт Закону України розроблено на виконання заходу 2.2.6.1.2 проблеми 2.2.6.

додатку 2 до Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2023 № 220.

Встановлення на законодавчому рівні відповідальності за порушення вимог законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання та санкцій за такі порушення спрямоване на стимулювання подання Комітету повідомлень про нову державну допомогу та внесення змін до умов чинної державної допомоги, подання надавачами державної допомоги інформації в повному обсязі у строки, встановлені нормативно-правовими актами або Комітетом.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю.

Надавачі державної допомоги (органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю, а також юридичні особи, що діють від їх імені, уповноважені розпоряджатися ресурсами держави чи місцевими ресурсами і ініціюють та/або надають державну допомогу).

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

Реалізація проєкту Закону України дозволить на законодавчому рівні встановити відповідальність керівників та/або інших посадових осіб надавачів державної допомоги за порушення вимог законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання та санкції за такі порушення, сприятиме злагодженості та системності антикорупційної діяльності органів влади.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою на адресу: [email protected] протягом 30 календарних днів.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення.

тел. (044) 251-60-06.

Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу виконавчої влади.

Іванова Оксана Миколаївна.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Комітету.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux