щодо проєкту розпорядження АМКУ «Про затвердження Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції»

Опубліковано 23 листопада 2023 року о 13:09

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю до проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції» 

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю. 

Антимонопольний комітет України. 

2. Назва проєкту акта. 

Проєкт розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції»; 

 • Проєкт розпорядження; 
 • Проєкт Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції; 
 • Пояснювальна записка до проєкту Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції». 

3. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення. 

Метою проєкту акта є вдосконалення порядку визначення засад, послідовності та змісту дій органів Антимонопольного комітету України під час визначення розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, забезпечення прозорості, правової визначеності, однозначності підходів при визначенні розміру штрафів та приведення у відповідність до законодавства Європейського Союзу. 

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю. 

Суб’єкти господарювання, громадяни, держава. 

5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін. 

Реалізація проєкту розпорядження забезпечить передбачуваність дій органів Антимонопольного комітету України під час визначення розміру штрафів, прозорість, правову визначеність та однозначність підходів для їх встановлення. 

6. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень. 

Зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою на адресу: [email protected] протягом 15 календарних днів з дати розміщення. 

7. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення. 

тел. (044) 251-62-55. 

8. Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу виконавчої влади. 

Талах Віктор Миколайович. 

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення. 

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Комітету. 

Додатки: 

 1. Проєкт розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції» на 2 арк. в 1 прим.; 
 2. Проєкт Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на 12 арк. в 1 прим; 
 3. Пояснювальна записка до проєкту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку визначення розміру штрафу, що накладається за порушення законодавства про захист економічної конкуренції» на 5 арк. в 1 прим.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux