Про профспілку
Опубліковано 13 вересня 2019 року о 17:00

Профспілкова організація Антимонопольного комітету України (далі – ПО АМКУ) – це добровільна неприбуткова самоврядна громадська організація, яка об'єднує громадян – працівників Комітету, пов'язаних спільними інтересами їх професійної діяльності.

ПО АМКУ працює вже понад 10 років, сьогодні організація налічує 82 члена та входить до складу Профспілки державних установ міста Києва, яка відповідно до її статуту здійснює представництво інтересів профспілкових організацій, що входять до її складу, на рівні всеукраїнських профспілок.

Місія ПО АМКУ: забезпечити працівникам Комітету гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій, можливість професійного та особистого розвитку, роботу та цікаве дозвілля у дружньому колективі однодумців.

Набуваючи членства в ПО АМКУ, працівник Комітету:

  • стає членом організації, яка відстоює трудові, соціальні, економічні права та інтереси співробітника у відносинах з адміністрацією Комітету, іншими державними, господарчими, політичними,     громадськими органами і організаціями;
  • отримує перевагу у пільгових послугах культурного та оздоровчого напрямків за рахунок ПО АМКУ;
  • у разі працевлаштування в Комітеті отримує перевагу в адаптації на новому робочому при підтримці інших членів ПО АМКУ;    
  • у разі необхідності, отримує фінансову допомогу від ПО АМКУ на лікування та у складних життєвих обставинах;
  • отримує можливість проводити цікаве і змістовне дозвілля в колі друзів та однодумців!