Вимоги до скарг
Опубліковано 22 серпня 2015 року о 12:56

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України, плата за подання скарги становить:

  • 5 тисяч гривень у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг,
  • 15 тисяч гривень у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Зарахування коштів за подання скарги здійснюється на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України, для зарахування надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 24061800 за місцем знаходження платника податків.

До уваги суб’єктів оскарження!

  1. У зв’язку зі зміною реквізитів рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України для зарахування плати за подання скарги, просимо звертатись до органів Державної казначейської служби України за місцем знаходження платника податків для уточнення реквізитів рахунків.
  2. При поданні скарги, разом із платіжним дорученням, суб'єкту оскарження необхідно надати документальне підтвердження зарахування коштів за подання скарги до органу оскарження до Державного бюджету України.

Таким підтвердженням може бути:

  • лист Державного казначейства України (або Державної фіскальної служби України) з підтвердженням зарахування коштів до Державного бюджету України з посиланням на відповідне платіжне доручення суб'єкта оскарження, за яким справлялась плата за подання скарги, або завірена належним чином відмітка зазначених вище установ на платіжному дорученні про відповідне зарахування коштів;
  • відмітка кредитної установи на примірнику платіжного доручення, який подається разом із скаргою до органу оскарження, такого змісту «Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)». Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

Зазначені документи у PDF форматі разом зі скаргою подаються суб’єктом оскарження до органу оскарження через електронну систему закупівель.

Важливо:

У платіжному дорученні в призначенні платежу вказувати: